Оголошення про конкурс на визначення виконавця послуг з централізованого водопостачання в с-щі Привокзальне

Дата: 08.06.2021 15:02

Згідно з рішенням виконавчого комітету Ямпільської селищної ради
№ 83 від 28.05.2021 оголошується проведення конкурсу на визначення виконавця послуги централізованого водопостачання в с-щі Привокзальне.

Конкурс проводиться відповідно до вимог Закону України «Про житлово-комунальні послуги», з метою своєчасного та якісного надання послуг з централізованого водопостачання та визначення виконавця даних послуг, який може забезпечити виконання обов’язків на відповідному рівні та з найменшою вартістю їх надання.

1. Найменування, місце знаходження організатора конкурсу:
Ямпільська селищна рада 41200, Сумська обл., смт Ямпіль,
бульв. Ювілейний 1.

2. Підстава для проведення конкурсу: рішенням виконавчого комітету Ямпільської селищної ради № 83 від 28.05.2021 «Про затвердження умов проведення конкурсу з визначення Виконавця послуг з централізованого водопостачання в с-щі Привокзальне».

3. Місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з централізованого водопостачання в с-щі Привокзальне:

Місце: Ямпільська селищна рада 41200, Сумська обл., смт Ямпіль,
бульв. Ювілейний 1.

Дата: 09.07.2021.

Час: 11 год. 00 хв.

Контактна особа: Особливець Людмила Ананіївнаголовний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою, комунальної власності та земельних відносин Ямпільської селищної ради, секретар конкурсної комісії  (097-193-38-63), 05456- 2-19-72.

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:
1.Реєстрація учасників конкурсу в Єдиному державному реєстрі юридичних та фізичних осіб-підприємців.
2.Наявність в учасника конкурсу достатньої кількості працівників відповідної кваліфікації.
3. Вартість послуги з централізованого водопостачання.
4. Досвід роботи на території України не менше 3-х років з надання послуги.
5.Наявність ліцензій та дозволів на надання послуги, якщо це передбачено чинним законодавством України.
6.Відсутність заборгованості по сплаті податків і зборів, передбачених законодавством України.

Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій:

- Спосіб подання конкурсних пропозицій – особисто в конверті або поштою з позначкою: «На конкурс».

- Місце подання конкурсних пропозицій – Ямпільська селищна рада 41200, Сумська обл., смт Ямпіль, бульв. Ювілейний 1 (каб. 16 або 17).

Кінцевий строк подачі документів: до 08.07.2021 до 9.00.

Місце отримання конкурсної документації: веб-сайт Ямпільської селищної ради. Рішення виконавчого комітету Ямпільської селищної ради
№ 83 від 28.05.2021 «Про затвердження умов проведення конкурсу з визначення Виконавця послуг з централізованого водопостачання в
с-щі Привокзальне», яке можна знайти за посиланням https://yampil-rada.gov.ua/2021-09-55-48-22-01-2021/