Оголошення про конкурс на визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення твердих побутових відходів

Дата: 08.06.2021 17:07

Згідно з рішенням виконавчого комітету Ямпільської селищної ради № 91 від 08.06.2021 повторно оголошується проведення конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів в Ямпільській територіальній громаді.

Конкурс проводиться відповідно до вимог Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Закону України «Про відходи», постанов Кабінету Міністрів України № 1070 від 10.12.2008 «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів» та № 1173 від 16.11.2011 «Питання надання послуг з вивезення побутових відходів».

1. Найменування, місце знаходження організатора конкурсу:
Ямпільська селищна рада 41200, Сумська обл., смт Ямпіль, бульв. Ювілейний 1.

2. Підстава для проведення конкурсу: Стаття 35-1 Закону України «Про відходи», рішення виконавчого комітету Ямпільської селищної ради № 91

від 08.06.2021 «Про оголошення конкурсу з визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення побутових відходів на території  Ямпільської селищної ради» та № 72 від 28.04.2021 «Про умови проведення конкурсу з визначення Виконавця послуг зі збирання та вивезення побутових відходів на території Ямпільської селищної ради».

3. Місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер
телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення твердих побутових відходів:

Місце: Ямпільська селищна рада 41200, Сумська обл., смт Ямпіль, бульв. Ювілейний 1.

Термін подання документів: до 08.07.2021.

Дата проведення конкурсу: 09.07.2021.

Час: 13 год. 00 хв.

Контактна особа: Особливець Людмила Ананіївнаголовний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою, комунальної власності та земельних відносин Ямпільської селищної ради, секретар конкурсної комісії  (097-193-38-63).

4. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу.

Для участі у конкурсі учасник повинен надати документи, що підтверджують. його відповідність кваліфікаційним критеріям:

4.1. Реєстрація учасників  конкурсу в єдиному державному реєстрі юридичних та фізичних осіб-підприємців.

4.2. Наявність в учасника  конкурсу матеріально-технічної бази:

- наявність достатньої кількості спеціально обладнаних транспортних засобів для вивезення побутових відходів, що утворюються у житловій забудові та на підприємствах, в установах, організаціях на території Ямпільської селищної ради;

- наявність або можливість забезпечення умов щодо належної експлуатації та дотримання належного санітарно-технічного стану транспортних засобів для вивезення побутових відходів.

4.3. Вартість надання послуг в гривнях за один м3 вивезених побутових відходів.

4.4. Наявність працівників відповідної кваліфікації в кількості достатній для  надання послуги з вивезення побутових відходів відповідно до вимог нормативних документів.

4.5. Відсутність заборгованості по сплаті податків, зборів, передбачених законодавством України.

5. Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій:

- Спосіб подання конкурсних пропозицій – особисто в конверті або поштою з позначкою: «На конкурс».

- Місце подання конкурсних пропозицій – Ямпільська селищна рада 41200, Сумська обл., смт  Ямпіль, бульв. Ювілейний 1 (каб. 16 або 17).

- Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій – до 16 год. 00 хв. 05.06.2021.

6. Способи і місце отримання конкурсної документації:

6.1. Способи отримання конкурсної документації: особисто або поштою.

6.2. Місце отримання конкурсної документації: веб-сайт Ямпільської селищної ради. Рішення виконавчого комітету Ямпільської селищної ради № 72 від 28.04.2021 «Про умови проведення конкурсу з визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення твердих побутових відходів на території Ямпільської селищної ради».