Я візьму з собою в літо

Дата: 09.06.2021 17:02

У теплий сонячний день, 9 червня, в Ямпільській громаді до центральної публічної бібліотеки  завітали учні першого та другого класів  Ямпільської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 та наші читачі учні 6 класу Ямпільської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1  на пізнавально-оглядову екскурсію «Я візьму з собою в літо…», мета якої залучити учнів до читання книг, навчити їх користуватись бібліотекою, виховувати любов до книги і бережливого ставлення до неї.

Малюки, відвідавши бібліотеку, були вражені розмаїттям книжкових виставок, отримали задоволення від того, що провели час у бібліотеці пізнавально і цікаво. Всі активно спілкувалися, грали в ігри, переглядали мультфільми про бібліотеку.

Найактивніші пішли додому з новинками із виставки «Я візьму з собою в літо …». Усміхнені обличчя дітей та їх слова вдячності свідчили про те, що їм дуже сподобалась цікава та пізнавальна екскурсія.