Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта про Правила благоустрою території населених пунктів Ямпільської селищної ради

Дата: 16.06.2021 14:14

Стислий виклад змісту проєкту: порядок здійснення благоустрою та утримання територій об’єктів благоустрою; вимоги до впорядкування територій підприємств, установ, організацій у сфері благоустрою населених пунктів; вимоги до утримання зелених насаджень на об’єктах благоустрою - територіях загального користування; вимоги до санітарного очищення території населених пунктів Ямпільської селищної ради; розміри меж прилеглої до підприємств, установ та організацій територій у числовому значенні; порядок розміщення малих архітектурних форм; порядок здійснення самоврядного контролю у сфері благоустрою населених пунктів; вимоги до здійснення благоустрою та утримання прибудинкової території та територій житлової забудови; порядок організації та проведення масових заходів; порядок утримання кладовищ та функціоновання місць поховань в населених пунктах Ямпільської селищної ради; утримання в належному стані доріг, вулиць, провулків, проїздів.

З повним текстом проєкту рішення та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитись на офіційному сайті Ямпільської селищної ради - https://yampil-rada.gov.ua:

1) Аналіз регуляторного впливу рішення Ямпільської селищної ради «Про затвердження Правил благоустрою території населених пунктів Ямпільської селищної ради»

2) Правила благоустрою території населених пунктів Ямпільської селищної ради

Зауваження та пропозиції приймаються: розробником проекту  регуляторного акту – Відділ житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою, комунальної власності та земельних відносин Ямпільської селищної ради протягом 1 місяця з дня оприлюднення проєкту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу на сайті Ямпільської селищної ради https://yampil-rada.gov.ua:

• на поштову адресу: смт Ямпіль, бульв. Ювілейний, 1, 41200;