ПЕРЕМОЖНЕ ЗАКІНЧЕННЯ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ!

Дата: 17.06.2021 09:17

31.05.2021 р. відбувся І Міжнародний фестиваль-конкурс краси та талантів «American Art Dream Awards – 2021»  на якому учениця класу фортепіано КЗ Ямпільська мистецька школа Ямпільської селищної ради Громило Катерина здобула перемогу – І місце  (викл.Л.Цвєткова). Щиро вітаємо з перемогою!

01.06.2021 р. учні КЗ Ямпільська мистецька школа Ямпільської селищної ради взяли участь у Міжнародному конкурсі-фестивалі «Сузір’я Святогір’я – Asia 2021», який проходив за сприянням головного управління культури м.Баку, Азербайджан та представництва Українського центру культурних досліджень Міністерства культури та інформаційної політики України. Учениці класу фортепіано (викладач Н.Беспала) посіли ІІ місце – Кузюра Тетяна та Яковчук Олена, ІІІ місце – Яковчук Анна. Бажаємо вам, після такого вдалого дебюту, подальших перемог!