Складання прогнозу бюджету Ямпільської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки

Дата: 22.06.2021 15:10

Відповідно до п. 6 Плану заходів щодо складання прогнозу бюджету Ямпільської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки, затвердженого рішенням виконавчого комітету Ямпільської селищної ради від 28.05.2021 № 76, фінансовим відділом Ямпільської селищної ради розпочато роботу щодо прогнозування обсягів доходів бюджету громади, визначення обсягів фінансування, повернення кредитів та орієнтовних граничних показників видатків та надання кредитів з бюджету громади на середньостроковий період (2022-2024 роки).

До головних розпорядників коштів доведено організаційно-методологічні засади складання прогнозу бюджету громади, визначених листом Міністерства фінансів України від 09.06.2021 № 05110-14-6/18181 «Про прогнози місцевих бюджетів на 2022-2024 роки».

Направлено запити до:

- Головного управління статистики у Сумській області щодо чисельності населення громади станом на 01.01.2021;

- Головного управління ДПС у Сумській області щодо прогнозних обсягів податкових надходжень до бюджету Ямпільської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки.

Проводиться аналіз виконання бюджету громади в попередніх (2018-2020 роки) та поточному (за шість місяців 2021 року) бюджетних періодах.

Розпочато роботу щодо розроблення інструкції з підготовки пропозицій до Прогнозу та орієнтовних граничних показників видатків та надання кредитів з бюджету громади на середньостроковий період.