Інформація про намір зміни тарифів

Дата: 23.06.2021 14:27

Відповідно до пункту 7 частини другої статті 4, абзацу першого частини четвертої статті 10 Закону України «Про житлово–комунальні послуги», керуючись наказом Міністерства регіонального  розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 року № 130  «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності» Ямпільська селищна рада Сумської області повідомляє про намір ТОВ «Водолій-БС» встановити тарифи  на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

На даний час діє тариф на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, що був розрахований і затверджений рішенням виконавчого комітету від 28.01.2020 № 9.

Діючий тариф становить:

Інші споживачі

45,55 грн/м3

36,58 грн/м3

Відповідно до другого абзацу пункту 2 розділу ІІ наказу Міністерства регіонального  розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 року № 130  «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності», зауваження та пропозиції від споживачів приймаються протягом 7-14 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: смт Ямпіль, вул. Заводська, 10.