Оберіг нашої держави

Дата: 29.06.2021 14:53

28 червня 2021 року Україна відзначала   25 - річницю Конституції України, головного нормативно-правового акта держави. Ухвалення Верховною Радою України 1996 року Основного закону стало важливою віхою українського державотворення.

З метою відзначення Дня Конституції України  у бібліотеках-філіях комунального закладу Ямпільська публічна бібліотека Ямпільської селищної ради  були проведені тематичні заходи. Ямпільська центральна публічна бібліотека  організувала виставку-хроноскоп «Конституція – гарант України», інформаційний дайджест «Що таке Конституція для кожного з нас»,  годину інформації «Від гетьмана до Президента». В Імшанській сільській бібліотеці-філії підготовлено інформаційне повідомлення «Конституцію вивчаємо, пам’ятаємо, поважаємо». У Степненській сільській бібліотеці-філії проведена правова інформхвилинка «Конституція – оберіг держави». У Шатрищенській філії  відбувся історичний калейдоскоп «Краса і велич символів державних». У Воздвиженській сільській бібліотеці-філії презентувалася книжкова виставка «Оберіг нашої держави».

Паліївська сільська бібліотека-філія створила виставку-факт  «Конституція – правовий орієнтир».