ПОДАТКОВИЙ БОРГ

Дата: 05.07.2021 11:26

Головне управління ДПС у Сумській області повідомляє, що за оперативними даними по Ямпільській селищній територіальній громаді станом на 01.06.2021 обліковується податковий борг (без врахування боргу банкрутів) по 39 платниках податків на загальну суму 251 827,73 гривень, зокрема по таких видах доходу:

• єдиний податок з фiзичних осiб – 60 942,91 грн.;
  • орендна плата – 103 240,04 грн.;
  • земельний податок – 6 872,01 грн.;
  • податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки – 40 010,07 грн.;
  • рентна плата за спецвикористання води – 341,86 грн;
  • адмiністративні штрафи та штрафнi санкцiї за порушення законодавства у сферi виробництва та обігу алкогольних напоїв та тютюнових виробів – 27 569,28 грн.;
  • акцизний податок з реалiзацiї суб’єктами господарювання роздрiбної торгiвлi пiдакцизних товарiв – 12 851,56 грн.

Звертаємо увагу боржників, що в разі непогашення чи накопичення суми боргу, посадовими особами Головного управління ДПС у Сумській області будуть вжиті заходи щодо примусового стягнення боргу, опису майна в податкову заставу, блокування розрахункових рахунків, відкритих боржниками в банківських установах, направлення звернень щодо заборони виїзду за кордон.