Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта про Правила утримання домашніх тварин

Дата: 12.07.2021 15:55

Стислий виклад змісту проєкту: загальні положення; загальні вимоги до утримання тварин; загальні вимоги до вигулу тварин; порядок знешкодження безпритульних тварин, безпечних тварин, та тварин, які несуть шкоду добробуту населення; контроль за дотриманням цих Правил та відповідальність за їх порушення

З повним текстом проекту рішення та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитись на офіційному сайті Ямпільської селищної ради - https://yampil-rada.gov.ua:

1)Правила утримання домашніх тварин

2)Аналіз регуляторного впливу проєкту регуляторного акта - проєкту рішення сесії Ямпільської селищної ради «Про затвердження Правила утримання домашніх тварин»

Зауваження та пропозиції приймаються: розробником проекту  регуляторного акту – Відділ житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою, комунальної власності та земельних відносин Ямпільської селищної ради протягом 1 місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу на сайті Ямпільської селищної ради https://yampil-rada.gov.ua:

• на поштову адресу: смт Ямпіль, бульв. Ювілейний, 1, 41200;