Увага! Допомога онкохворим громадянам

Дата: 13.07.2021 10:00

З метою покращення соціальної підтримки найбільш соціально вразливих категорій громадян рішенням сьомої сесії восьмого скликання Шосткинської районної ради від 30 червня 2021 року внесені зміни до Районної програми соціального захисту населення на 2017 -2021 роки, якими передбачено надання одноразової матеріальної допомоги онкохворим, тяжкохворим громадянам Шосткинського району.

Одноразова матеріальна допомога надається у розмірі до 10 000 гривень на рік, у межах коштів, що передбачені на ці цілі на відповідний рік.  Рішення про надання одноразової матеріальної допомоги приймається комісією з надання одноразової матеріальної допомоги онкохворим, тяжкохворим, склад якої затверджується розпорядженням голови Шосткинської районної державної адміністрації, яка засідає по мірі надходження заяв, але не менше одного разу на місяць.

Для отримання права на призначення та виплату одноразової матеріальної допомоги особи надають до управління соціального захисту населення Шосткинської районної державної адміністрації:

заяву на голову Шосткинської районної державної адміністрації;

копію паспорта громадянина України з відміткою про реєстрацію;

копію довідки про присвоєння реєстраційного номеру облікової картки платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають про це відмітку в паспорті);

документ лікарського закладу про необхідність довготривалого лікування;

реквізити рахунку в уповноваженому банку, на який перераховуватиметься допомога;

клопотання депутата Шосткинської районної ради.

При наданні копій документів пред’являються оригінали цих документів.