Народні джерела

Дата: 26.07.2021 11:15

24 липня поточного року в с.Шатрище Ямпільської територіальної громади відбувся відкритий фестиваль-конкурс фольклорних колективів та вокальних ансамблів «Народні джерела», в якому взяло участь 10 творчих колективів.

Переможцями фестивалю конкурсу журі визначило:

- у номінації «Фольклорні колективи»:

І місце – «Оберіг» Воздвиженського філіалу КЗ Ямпільський центр культури і дозвілля Ямпільської селищної ради

ІІ місце – «Гарні молодиці» Усоцького філіалу КЗ Ямпільський центр культури і дозвілля Ямпільської селищної ради

ІІІ місце – «Слобожаночка» Чуйківської філії Дружбівського МПК

- у номінації «Вокальні ансамблі»:

І місце – «Рідна пісня» Марчихинобудського СБК Свеської селищної ради

ІІ місце – «Калина» Антонівського філіалу КЗ Ямпільський центр культури і дозвілля Ямпільської селищної ради

ІІІ місце – «Полісяночка» Білицького філіалу КЗ Ямпільський центр культури і дозвілля Ямпільської селищної ради

Переможцем у номінації «Малі форми вокалу» став квартет «Зорецвіт» Воздвиженського філіалу КЗ Ямпільський центр культури і дозвілля Ямпільської селищної ради.

Гран-прі фестивалю-конкурсу отримав вокальний колектив Дружбівського МПК тріо «Світанкові роси».

Майстер клас  з виконавської майстерності показали народний аматорський фольклорний колектив «Паліївчанка» Паліївського філіалу КЗ Ямпільський центр культури і дозвілля Ямпільської селищної ради (керівник Ольга Тесленко) та народний аматорський вокальний ансамбль «Калинові зорі» КЗ Ямпільський центр культури і дозвілля Ямпільської селищної ради (керівник Петро Чоботар).