Всесвітній день протидії торгівлі людьми

Дата: 02.08.2021 11:13

30 липня - Всесвітній день протидії торгівлі людьми, який був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році. Ямпільська центральна публічна бібліотека , з метою запобігання ризиків потрапляння молоді у ситуації торгівлі людьми, запросила юних користувачів ознайомитися з інформаційно-просвітницькою грою «Ліза та її друзі подорожують світом».  В ігровій формі діти отримали інформацію про проблему торгівлі людьми, ознайомилися з правилами безпечних подорожей та безпечної поведінки в ситуаціях, які потенційно можуть привести до загрози життю. Вичерпну інформацію учасники отримали зателефонувавши до консультаційного пункту Національної гарячої лінії з протидії торгівлі людьми  за номером «527». До уваги користувачів  розгорнуто правову виставку  застереження «Торгівля людьми: міфи та стереотипи». Також учасники гри отримали інформаційні буклети щодо запобігання  протиправних дій та посягання на  свободу особистості.