Проведення роботи по складанню прогнозу бюджету Ямпільської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки

Дата: 10.08.2021 13:21

Фінансовим відділом Ямпільської селищної ради продовжується робота по формуванню прогнозу бюджету громади на 2022-2024 роки.

Відповідно до проведеного аналізу виконання бюджету громади в попередніх та поточному бюджетних періодах (з урахуванням прогнозних розмірів прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати з 01.01.2022, ставок місцевих податків на 2022 рік, положень Податкового кодексу України та інших даних) визначено прогнозні обсяги доходів бюджету громади на 2022-2024 роки.

До 05 липня 2021 року розроблено інструкцію з підготовки пропозицій до Прогнозу та орієнтовні граничні показники видатків та надання кредитів з бюджету громади на середньостроковий період, які доведені до головних розпорядників коштів.

Проведено аналіз пропозицій до прогнозу бюджету громади, поданих головними розпорядниками коштів.

На даний час прогноз бюджету громади знаходиться на остаточному доопрацюванні.