ЗВЕРНЕННЯ ДО МЕШКАНЦІВ СМТ ЯМПІЛЬ

Дата: 17.08.2021 14:59

Шановні жителі нашого селища!

Ямпільська селищна рада нагадує, що 23.08.2021 відбудуться урочисті заходи, присвячені 30-ій річниці незалежності України. У зв’язку з чим, з метою надання селищу чистого та охайного вигляду, селищна рада звертається до Вас, а також до суб’єктів підприємницької діяльності з проханням забезпечити приведення до порядку прилеглих територій.

Комунальні служби проводять свою роботу щодо прибирання, обкошування та очищення селища від сміття, але й самим ямпільчанам потрібно подбати про покращення санітарно-екологічного стану, підтримуючи  чистоту на своїх подвір’ях і прилеглих до них територіях.

Жителів приватного сектору просимо регулярно прибирати прилеглі території, жителів багатоквартирних будинків - брати активну участь в упорядкуванні прибудинкових територій. Не потрібно чекати спеціального запрошення. Кожен житель селища повинен долучатись до справи і прибирати сміття навколо свого будинку,  скошувати бур’ян та обрізати зарослі самосійної порослі дерев та кущів, які виходять за межі земельної ділянки.
      Нагадуємо, що прилеглою територією, належною для прибирання
, є територія до будинків приватних осіб, підприємств, установ, організацій, будівельних майданчиків, територій, виділених у користування, територія біля малих  архітектурних форм (яка є у власності або в оренді) зі всіх сторін, а саме: тротуари, зелені зони, прибудинкові, дворові території та прилеглі до них дороги до середини. Зібране побутове сміття, а також сухе гілля та листя може бути вивезене лише на полігон твердих побутових відходів.

Пам’ятаймо, що наша поведінка є прикладом для наслідування нашими дітьми та онуками. Давайте закладемо у них основи внутрішньої культури та збережемо свою маленьку батьківщину – рідне селище. Адже ніхто, окрім нас самих, не зможе нам створити затишок і порядок. А відтак, і хороший настрій усім, хто люблить і шанує своє рідне селище.

Нехай чистота та охайність стануть Вашою доброю звичкою не тільки у святкові дні