Розпочато перевірку готовності закладів освіти Ямпільської селищної ради до нового 2021/2022 навчального року та роботи в осінньо-зимовий період

Дата: 19.08.2021 10:00

Відповідно до наказу відділу освіти, молоді та спорту Ямпільської селищної ради від 03.08.2021 № 137-ОД 18 серпня 2021 року комісією у складі заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Оксани Скварцової, начальника відділу освіти, молоді та спорту Олега Проценка, інженера з охорони праці відділу освіти, молоді та спорту Валентини Самусенко, завідувача Ямпільського відділення Шосткинського районного відділу ДУ «Сумський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» Ганни Камчатної, помічника лікаря-епідеміолога Ямпільського відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Шосткинського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Юлії Шульги здійснено перевірку готовності Шатрищенського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Ямпільської селищної ради та Степненського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Ямпільської селищної ради до роботи в новому 2021/2022 навчальному році та осінньо-зимовий період.

Основна увага членів комісії при перевірці зверталась на організацію протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), на санітарно-технічний стан приміщень, виконання вимог нормативно-правових актів з безпеки життєдіяльності та охорони праці, підготовку систем опалення та водопостачання, забезпечення протипожежного захисту, якість поточного ремонту та на навчально-методичне забезпечення кабінетів.

За результатами огляду керівникам закладів були надані рекомендації та готуються акти готовності до роботи в новому навчальному році.

Комісійні об’їзди закладів освіти Ямпільської селищної ради продовжаться 19 та 20 серпня 2021 року.