День Незалежності України в бібліотеках Ямпільської громади

Дата: 25.08.2021 15:36

День Незалежності України - важливий день для кожного українця, для тих, хто вважає себе патріотом країни, стоїть на захисті українських кордонів та примножує її здобутки відданою працею.

Напередодні визначного свята Ямпільська центральна публічна бібліотека презентувала виставку галерею «Україна у нас одна» та організувала  фото зону та відео екскурс до Дня Державного Прапора «Жовто-синій прапор волі».  У рамках святкових заходів, для своїх користувачів, бібліотекарки  провели майстер клас з виготовлення патріотичних оберегів. Присутні ознайомилися  з історією походження українських оберегів та отримали  навички виготовлення стилізованих оберегів з підручних матеріалів.

Історичний калейдоскоп  «Мій дім, моя родина, моя велика й рідна Україна» та презентацію-вікторину  «Жовто-синій прапор мій» провели у Грем’яцькій сільській бібліотеці-філії.   Історична гра «Я люблю свою Україну» відбулася у  Шатрищенській сільській бібліотеці-філії.    Виставка-свято «Україна – велика і сильна держава, що несе з давнини перемогу і славу» та тематичний перегляд «Прапор миру, вірності та долі» організувала Воздвиженська сільська бібліотека-філія.   Віртуальна подорож «Люби свою країну – поважай її історію» та історичний хроноскоп «Прапор слави,  вірності, звитяги»  провела Усоцька сільська бібліотека-філія.  Патріотичну  викладку літератури  «Хай квітне щаслива, моя Україна!» та конкурс малюнка на асфальті  «Я люблю свою країну, я люблю її людей» - провела  Степненська сільська бібліотека-філія.   Патріотичну годину «Жовто-синій прапор мій» та виставку історичної правди «Незалежна і єдина, будь навіки, Україно!» підготувала Імшанська сільська бібліотека-філія.   Виставка-розповідь «Про жовту ниву та блакить небесну, Державний прапор гордо розповість» презентовано Паліївською сільською бібліотекою-філією.