У Ямполі відбулася серпнева нарада директорів закладів загальної середньої освіти

Дата: 31.08.2021 15:52

Щороку напередодні нового навчального року працівники закладів освіти проводять аналіз досягнень, напрацювань, новацій, подій, обговорюють пріоритети та питання, що потребують нових підходів до їх вирішення. Тому 31 серпня 2021 року Ямпільським селищним головою Ольгою ГУБАР спільно з начальником відділу освіти, молоді та спорту Ямпільської селищної ради Олегом ПРОЦЕНКОМ проведено серпневу нараду директорів закладів загальної середньої освіти Ямпільської селищної ради на тему «Якісна освіта – запорука успішного майбутнього громади».

На початку наради до керівників з вітальними словами звернулася Ольга Костянтинівна. Вона привітала присутніх з прийдешнім Днем знань та початком нового навчального року, подякувала за наполегливу та самовіддану працю, побажала всій освітянській родині міцного здоров'я, професійних досягнень, натхнення і сили для реалізації задумів і планів, миру, злагоди та родинного затишку.

Було обговорено питання організації освітнього процесу в умовах адаптивного карантину, вакцинації працівників, забезпечення закладів освіти твердим паливом, підвезення учнів до місць навчання та у зворотному напрямі, реформування мережі закладів освіти відповідно до Закону України «Про освіту» та багато інших.

Завершуючи нараду, Ольга Костянтинівна та Олег Васильович побажали всім успішного навчального року.