Міжнародний день людей похилого віку

Дата: 01.10.2021 15:47

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, День Ветерана.

Ця дата – не нагадування про вік, а чудова можливість сказати теплі слова вдячності батькам, ветеранам війни, праці, пенсіонерам за багаторічну добросовісну працю, доброту та мудрість.

Щоб віддати свою шану і повагу людям, за спиною у яких великий віковий і життєвий шлях, в комунальній установі «Ямпільський територіальний центр надання соціальних послуг» Ямпільської селищної ради відбулися святкові заходи. Уся святкова зустріч від початку до кінця несла до присутніх добре душевне слово, яке змусило серця ніжно тріпотіти, а очі блищати слізьми, бо мова йшла про сім’ю, про найдорожчих і рідних людей, про любов і повагу один до одного. А закінчилося свято у колі спілкування за чашкою чаю, де лилися безперервно розмови про домашні справи, насущні проблеми через настання холодів. Так в гарному, дружному колі не зчулися, як пройшли дві години. Сподіваюся, що хоч крихітку добра і тепла ми подарували людям, яке їм так потрібне.