ПОДАТКОВИЙ БОРГ

Дата: 17.11.2021 11:01

За оперативними даними по Ямпільській селищній територіальній громаді станом на 01.11.2021 обліковується податковий борг (без врахування боргу банкрутів) на загальну суму 310 391,98 гривень, зокрема по таких видах доходу:

• єдиний податок з фізичних осіб – 37 176,8 грн.;
  • орендна плата – 106 417,17 грн.;
  • земельний податок – 26 191,22 грн.;
  • податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки – 86 344,11 грн.;
  • податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування ­ 13 841,84 грн.;
  • адміністративні штрафи та штрафні санкції за порушення законодавства у сфері виробництва та обігу алкогольних напоїв та тютюнових виробів – 27 569,28 грн.;
  • акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів – 12 851,56 грн.

Із наявного податкового боргу 81,8% (253 855,23 грн.) становить заборгованість фізичних осіб – громадян, які проживають на території Ямпільської селищної територіальної громади.

Фінансування значної частини видатків, пов’язаних з життєдіяльністю територіальної громади, здійснюється за рахунок саме сплати податків фізичними особами. Тобто наявність достатнього фінансування на утримання шкіл, дитячих садків, здійснення благоустрою населених пунктів та інші видатки на соціальний та економічний розвиток громади залежить у значній мірі від відповідальності кожного платника податків.

Шановні платники податків, сплатіть податки! Пам’ятайте, кожна сплачена гривня піде до бюджету громади, а отже на розвиток Ямпільської СТГ.