З нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю

Дата: 03.12.2021 14:57

З нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю в Ямпільській селищній раді зібрались всі представники структур наявних на території Ямпільської громади з питань соціального захисту, пенсійного забезпечення, соціального страхування, зайнятості населення.

Заступник селищного голови Оксана Скварцова розпочада зустріч і зауважила, що Міжнародний день людей з інвалідністю – Міжнародний день ООН, встановлений резолюцією  Генеральної Асамблеї ООН 14 жовтня 1992 року, який відзначається щорічно 3 грудня. Генеральна Асамблея закликала держави проводити подальшу інтеграцію осіб із інвалідністю в життя суспільства. Міжнародний день людей із інвалідністю не є святом, а покликаний привернути увагу до проблем цих людей, захисту їхніх прав, гідності і благополуччя.

Були обговорені питання соціального захисту та пенсійного забезпечення осіб з інвалідністю Ямпільської селищної ради.