День вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України
Сьогодні у Ямполі відбувся пам’ятний захід до Дня вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.
У заході взяла участь селищний голова Ольга Губар, колектив Ямпільської селищної ради, поліцейські, працівники КЗ Ямпільський центр культури і дозвілля, учасники молодіжного центру «ДІМ» та небайдужі жителі селища. Присутні вшанували світлу пам’ять маленьких українців, чиї життя передчасно обірвала війна, хвилиною мовчання. Сама природа сумувала разом з присутніми за дітками, чиї життя безжально обірвала війна. Краплі дощу, немов сльози, падали на землю під час скорботної мовчазної тиші…
Символічною частиною заходу стало розміщення паперових янголів — знаку пам’яті про невинних дітей, чиї голоси назавжди замовкли через війну. Білі янголи нагадали всім присутнім про ціну, яку платить Україна за свою свободу та незалежність, про страшні наслідки війни для дітей, які втратили найцінніше — право на безпечне дитинство, рідний дім, а часто й саме життя. Кожна дитина, загибла через російську агресію, — це непоправна втрата для всієї України.
Схиляємо голови перед світлою пам’яттю маленьких українців. Пам’ятаємо кожне невинно втрачене життя. Нехай пам’ять про них живе у наших серцях, а всі діти України якнайшвидше матимуть можливість жити під мирним небом у вільній та незалежній державі.




