Ямпільська селищна рада
Шосткинський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Дата: 22.06.2026 10:18
Кількість переглядів: 104

Фото без опису

              День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

22 червня Україна вшановує пам’ять мільйонів людей, чиї життя забрала найжахливіша трагедія ХХ століття – Друга світова війна. Ця пам’ятна дата встановлена з метою збереження історичної пам’яті та вшанування всіх жертв війни.

Сьогодні, коли український народ знову змушений боронити свою державу від російської агресії, цей день набуває особливого змісту. Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю всіх, хто загинув на полях битв, став жертвою окупації, насильства та воєнних злочинів, а також перед усіма захисниками і мирними жителями, чиї життя обірвала сучасна війна.

У День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні жителі Ямпільської громади долучаються до загальнонаціонального вшанування пам’яті, віддаючи шану тим, хто поклав своє життя заради миру, свободи та майбутнього нашої держави.

Пам’ять про трагічні сторінки історії є нашим спільним обов’язком. Вона нагадує про ціну людського життя, важливість єдності та відповідальність за збереження миру для майбутніх поколінь.

Пам’ятаємо кожного. Шануємо кожного. Ніколи не забудемо.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано