Засідання комісії

Дата: 15.01.2020 19:03

15 січня 2020 року відбулося засідання комісії, створеної розпорядженням селищного голови  №03-ОД від 08.01.2020  «Про створення комісії з  перевірки економічного обґрунтування збільшення тарифів», по перевірці розрахунків економічно обґрунтованих витрат по коригуванню тарифів на послуги з водопостачання і водовідведення. Коригування тарифів на зазначені послуги проведені на підставі постанови  Кабінету Міністрів України №869 від 01.06.2011 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги». Механізм коригування запроваджений у зв’язку з підвищенням з 01 січня рівня мінімальної заробітної плати 4723 грн., у діючому тарифі 4173 грн., цін на електроенергію 2,61090 за 1 кВт/год – у діючому 2,58349 за кВт/год. та матеріали. У ході роботи комісія перевірила правильність індексу зміни ціни на індивідуальні складові витрат «Електроенергія», Оплата праці», «Паливо» А ось перевірити індекс зміни ціни на складову витрат «Сировина і матеріали»  не змогла, так як товариство не надало документальних підтверджень. Комісія запросила додати не надані матеріали для перевірки. Якщо індекс зміни ціни на сировину і матеріали документально підтвердиться, то економічні обґрунтування витрат по коригуванню тарифів на послуги з водопостачання і водовідведення обраховані правильно.