«Проводи зими» в Імшані

08 березня, у Жіноче свято, в с. Імшана, яке входить до Ямпільської селищної ради, відбулося свято «Проводи зими».

У народних гуляннях взяли участь мешканці не тільки с. Імшана,  а  і сусідніх сіл. З привітанням до присутніх  звернулася селищний голова Наталія Миколаївна Цибулько. У своєму виступі вона побажала  всім міцного здоров’я, успіхів у особистому житті, любові і злагоди, миру і розуміння від людей. Зазначила, щоб прихід  весни у кожного співпав із розквітом духовного єднання, людяністю і милосердям, щоб усмішки не сходили з обличчя і оточені були лише щедрими і мудрими людьми.

У ході свята була розіграна лотерея, проведені конкурси, аукціон «Кіт у мішку». Для присутніх звучали пісні у виконанні  дівчат-односельчанок,  сестер Петракових -Лізи і Альони   і працівників РЦКД  та гуморески.

Свято завершилося традиційним спалюванням опудала. Під час його горіння у вогонь мешканці кидали записки із побажаннями, які, на їх думку, повинні згинути разом із опудалом і розвіятися вітром.