Поточна діяльність

05 Липня, 2021 р., 11:26
Головне управління ДПС у Сумській області повідомляє, що за оперативними даними по Ямпільській селищній територіальній громаді станом на 01.06.2021 обліковується податковий борг (без врахування боргу банкрутів) по 39 платниках податків на загальну суму 251 827,73 гривень, зокрема по таких видах доходу:
22 Червня, 2021 р., 15:10
Відповідно до п. 6 Плану заходів щодо складання прогнозу бюджету Ямпільської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки, затвердженого рішенням виконавчого комітету Ямпільської селищної ради від 28.05.2021 № 76, фінансовим відділом Ямпільської селищної ради розпочато роботу щодо прогнозування обсягів доходів бюджету громади, визначення обсягів фінансування, повернення кредитів та орієнтовних граничних показників видатків та надання кредитів з бюджету громади на середньостроковий період (2022-2024 роки).
25 Травня, 2021 р., 13:54
Головне управління ДПС у Сумській області повідомляє, що за оперативними даними по Ямпільській селищній територіальній громаді станом на 01.05.2021 обліковується податковий борг (без врахування боргу банкрутів) по 40 платниках податків на загальну суму 366 874,58 гривень, зокрема по таких видах доходу:
25 Травня, 2021 р., 13:50
Фінансовим відділом Ямпільської селищної ради підготовлено та надіслано листи щодо сплати податку з доходів фізичних осіб за місцезнаходженням відокремлених підрозділів, а також за місцезнаходженням (розташуванням) власних або орендованих приміщень (будівель) до АТ «Укрпошта», Сумської філії ПАТ «Укртелеком», ТОВ «Подорожник Суми», управління соціального захисту населення Шосткинської районної державної адміністрації. Продовжуємо працювати над пошуком резервів наповнення бюджету.
20 Травня, 2021 р., 09:53
19 травня 2021 року в приміщенні Ямпільської селищної ради проведено зустріч селищного голови за участю начальника фінансового відділу, начальника відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності та представників Головного управління ДПС у Сумській області. На зустріч були запрошені представники ТОВ «ТПК «АГРОІНВЕСТ+» та ТОВ «Ямпільський ливарний механічний завод». Під час заходу учасники обговорили питання щодо забезпечення додаткових надходжень до бюджету Ямпільської селищної територіальної громади.
19 Травня, 2021 р., 16:59
Суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі зобов’язані проводити розрахункові операції через реєстратори розрахункових операцій та/або через програмні РРО для підакцизних товарів із використанням режиму програмування із зазначенням коду товарної підкатегорії згідно з Українським класифікатором товарів зовнішньоекономічної діяльності, найменування товарів, цін товарів та обліку їх кількості – п. 11 ст. 3 Закону № 265.