Секретар ради

Чудеса Світлана Анатоліївна, секретар Ямпільської селищної ради, народилася 14 квітня 1963 року в с. Червоне Глухівського району Сумської області.

Освіта вища.

З 2002 року працювала начальником відділу виробництва та реалізації сільськогосподарської продукції управління сільського господарства і продовольства Ямпільської районної державної адміністрації, з 2003 року - заступником начальника управління агропромислового розвитку, а з 2008 року - начальником управління агропромислового розвитку Ямпільської районної державної адміністрації.

В 2020 року призначена начальником відділу інфраструктури, житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, енергетики, захисту довкілля та цивільного захисту.

08.12.2020 обрана секретарем Ямпільської селищної ради