Сімейна політика, гендерна рівність та протидія торгівлі людьми

26 Липня, 2023 р., 15:39
 В Ямпільській селищній раді проведено спільну нараду з нагоди Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми (30 липня)  «Порушення прав дітей: експлуатація та торгівля». На зустрічі були присутні  представники служби у справах дітей, відділу соціального захисту населення Ямпільської селищної ради та сектору «Ямпільське бюро правової допомоги».
18 Жовтня, 2022 р., 13:53
18 жовтня – День, який оголошений Європейським днем боротьби з торгівлею людьми, був започаткований 18 жовтня 2007 року. Такий день необхідний для консолідації діяльності та підвищення рівня обізнаності з найдавнішим негативним феноменом - торгівлею людьми, особливо жінками і дітьми.
18 Жовтня, 2021 р., 09:30
           18 жовтня  - день, який оголошений Європейським днем боротьби з торгівлею людьми. Саме цей День був започаткований  18 жовтня 2007 року Європейським Парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми та небайдужості громадськості до цього явища.