Соціальний захист осіб з інвалідністю

Реабілітація осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю

29 Лютого, 2024 р., 09:58
ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ІНВАЛІДНОСТІ ДЛЯ ДИТИНИ
03 Грудня, 2021 р., 14:57
З нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю в Ямпільській селищній раді зібрались всі представники структур наявних на території Ямпільської громади з питань соціального захисту, пенсійного забезпечення, соціального страхування, зайнятості населення.
13 Липня, 2021 р., 10:00
                З метою покращення соціальної підтримки найбільш соціально вразливих категорій громадян рішенням сьомої сесії восьмого скликання Шосткинської районної ради від 30 червня 2021 року внесені зміни до Районної програми соціального захисту населення на 2017 -2021 роки, якими передбачено надання одноразової матеріальної допомоги онкохворим, тяжкохворим громадянам Шосткинського району.
25 Березня, 2021 р., 15:43
Це офіційний канал зв’язку для консультування осіб з інвалідністю. Для оформлення звернення на жестовій мові перейдіть за посиланням https://www.msp.gov.ua/content/1539-pochuy-mene.html та натисніть на перекреслене вушко в правому нижньому кутку екрана.