11 Жовтня, 2021 р., 16:41
  9 жовтня 2021 року у м. Шостка в спортивному комплексі «Імпульс» відбувся чемпіонат області з карате-до версія (SKIF), у якому взяли участь команди з Сум, Лебедина, Охтирки, Конотопу, Києва, Дружби, смт Ямпіль, смт Свеса. Загальна кількість учасників 180 спортсменів.
11 Жовтня, 2021 р., 16:32
         Серед учасників змагань виступала Софія Суганяко від Ямпільської дитячо-юнацької спортивної школи, яка виборола перше місце у програмі КАТА серед дівчат 12-13 років.
11 Жовтня, 2021 р., 16:28
2-3 жовтня 2021 року у місті Решица, Румунія проходив кубок Європи з карате, версія WKC. На цих змаганнях серед семи країн учасників брала участь національна збірна команда федерації карате WKC України.
27 Травня, 2021 р., 15:15
22.05.2021 року в м. Шостка пройшов 8-й відкритий Кубок К-1 2021 з карате (версія WKF). В ньому взяли участь понад 100 спортсменів різних вікових груп з населених пунктів Шосткинського району: м. Шостка, м. Глухів, смт Ямпіль, смт Свеса, також представники м. Конотоп.
18 Травня, 2021 р., 17:04
16 травня в м. Харків відбувся Чемпіонат України з Айкібудо та карате. В ньому прийняли участь спортсмени команда КЗ ДЮСШ Ямпіль, та  представники Дружбівської громади: Демченко Данило, Демченко Вероніка, Шрамченко Даніїл, Горбач Арсеній, Дзюба Тимофій  - м. Дружба, Клипа Марія - смт Ямпіль, Емельянов Владислав та Лисиця Поліна – с. Імшана. Перші міста вибороли: Дзюба Т., Демченко Д., Горбач А., Клипа М. та Емельянов Владислав, який показав високе майстерство у змаганнях.