22 Грудня, 2021 р., 16:19
 18 грудня 2021 року каратисти Ямпільської ДЮСШ взяли участь у змаганнях шиай кемпо " Перша сходинка", які проходили у м. Сміла Черкаської області.
13 Грудня, 2021 р., 14:59
4 грудня 2021 року в м. Суми відбувся чемпіонат Сумської області з карате WKC. В ньому взяли участь більше 100 спортсменів Сумщини з міст: Суми, Шостка, Конотоп, Охтирка, Ямпіль. Спортсмени Ямпільської КЗ ДЮСШ виступили дуже вдало і були нагороджені грамотами та медалями. Серед переможців: Лагодієнко Тетяна, Перевознюк Яна, Демченко Вероніка, Демченко Данило та Чернов Даніїл. Вітаємо з перемогами наших спортсменів та їх батьків. На цьому турнірі управлінням молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації за вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту в Сумській області, багаторічну плідну професійну діяльність були нагороджені тренер-викладач Ямпільської КЗ ДЮСШ Беспалий Святослав та учасниця збірної команди з карате WKC Громило Анна.
20 Жовтня, 2021 р., 14:06
16 жовтня 2021 у місті Сміла Черкаської області відбувся Всеукраїнський турнір бойових мистецтв «Кубок Монарха» у якому взяли участь команди з Києва, Львова, Сум, Черкас та смт Ямпіль Сумської області.
11 Жовтня, 2021 р., 16:41
  9 жовтня 2021 року у м. Шостка в спортивному комплексі «Імпульс» відбувся чемпіонат області з карате-до версія (SKIF), у якому взяли участь команди з Сум, Лебедина, Охтирки, Конотопу, Києва, Дружби, смт Ямпіль, смт Свеса. Загальна кількість учасників 180 спортсменів.
11 Жовтня, 2021 р., 16:32
         Серед учасників змагань виступала Софія Суганяко від Ямпільської дитячо-юнацької спортивної школи, яка виборола перше місце у програмі КАТА серед дівчат 12-13 років.
11 Жовтня, 2021 р., 16:28
2-3 жовтня 2021 року у місті Решица, Румунія проходив кубок Європи з карате, версія WKC. На цих змаганнях серед семи країн учасників брала участь національна збірна команда федерації карате WKC України.