27 Травня, 2021 р., 15:15
22.05.2021 року в м. Шостка пройшов 8-й відкритий Кубок К-1 2021 з карате (версія WKF). В ньому взяли участь понад 100 спортсменів різних вікових груп з населених пунктів Шосткинського району: м. Шостка, м. Глухів, смт Ямпіль, смт Свеса, також представники м. Конотоп.
18 Травня, 2021 р., 17:04
16 травня в м. Харків відбувся Чемпіонат України з Айкібудо та карате. В ньому прийняли участь спортсмени команда КЗ ДЮСШ Ямпіль, та  представники Дружбівської громади: Демченко Данило, Демченко Вероніка, Шрамченко Даніїл, Горбач Арсеній, Дзюба Тимофій  - м. Дружба, Клипа Марія - смт Ямпіль, Емельянов Владислав та Лисиця Поліна – с. Імшана. Перші міста вибороли: Дзюба Т., Демченко Д., Горбач А., Клипа М. та Емельянов Владислав, який показав високе майстерство у змаганнях.
26 Квітня, 2021 р., 18:54
" Українська Федерація Карате " В Черкаській області м. Сміла