20 Вересня, 2021 р., 09:52
18 вересня 2021 року в Національному музеї народної архітектури та побуту (м. Київ) відбулося свято «Осінь весільна». Фольклорні колективи з Черкащини, Сумщини, Київщини, Чернігівщини та Хмельниччини показали різноманітні весільні обряди: сватання, випікання та прикрашання короваю, розплітання коси нареченої, приїзду молодого, зустрічі невістки, викупу та покривання молодої тощо.
25 Серпня, 2021 р., 15:36
День Незалежності України - важливий день для кожного українця, для тих, хто вважає себе патріотом країни, стоїть на захисті українських кордонів та примножує її здобутки відданою працею.
02 Серпня, 2021 р., 11:13
 30 липня - Всесвітній день протидії торгівлі людьми, який був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році. Ямпільська центральна публічна бібліотека , з метою запобігання ризиків потрапляння молоді у ситуації торгівлі людьми, запросила юних користувачів ознайомитися з інформаційно-просвітницькою грою «Ліза та її друзі подорожують світом».  В ігровій формі діти отримали інформацію про проблему торгівлі людьми, ознайомилися з правилами безпечних подорожей та безпечної поведінки в ситуаціях, які потенційно можуть привести до загрози життю. Вичерпну інформацію учасники отримали зателефонувавши до консультаційного пункту Національної гарячої лінії з протидії торгівлі людьми  за номером «527». До уваги користувачів  розгорнуто правову виставку  застереження «Торгівля людьми: міфи та стереотипи». Також учасники гри отримали інформаційні буклети щодо запобігання  протиправних дій та посягання на  свободу особистості.
26 Липня, 2021 р., 11:15
24 липня поточного року в с.Шатрище Ямпільської територіальної громади відбувся відкритий фестиваль-конкурс фольклорних колективів та вокальних ансамблів «Народні джерела», в якому взяло участь 10 творчих колективів.
15 Червня, 2021 р., 09:29
 14 червня 2021 року виповнюється 130 років з дня народження видатного діяча українського національно-визвольного руху, полковника Армії УНР, коменданта УВО, голови Проводу українських націоналістів (1927), першого голови ОУН (з1929), одного із ідеологів українського націоналізму – Євгена Михайловича Коновальця. З цієї нагоди, в Ямпільській центральній публічній бібліотеці Ямпільської селищної ради, проведено історичний екскурс «Євген Коновалець: політичний портрет». Дійство відбувалось на фоні книжкової виставки «Євген Коновалець.1891-1938».  Завідувачка відділу обслуговування  Галина Залеська розповіла про життєвий шлях Євгена Коновальця,— людини епохи, людини легенди, лицаря XX століття, який пожертвував усім заради незалежності України.
11 Червня, 2021 р., 16:00
У кінці травня в м.Дніпро відбувся Всеукраїнський конкурс талантів і краси «Весна 2021», на якому учениця 4 класу Перевознюк Яна зайняла ІІ місце, а на ХХХ Міжнародному фестивалі-конкурсі «Свято талантів» учениця 6 класу Богуславська Анна - І місце (викладач сольного співу комунального закладу Ямпільська мистецька школа Ямпільської селищної ради Світлана ГАНАГА).
09 Червня, 2021 р., 17:02
 У теплий сонячний день, 9 червня, в Ямпільській громаді до центральної публічної бібліотеки  завітали учні першого та другого класів  Ямпільської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 та наші читачі учні 6 класу Ямпільської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1  на пізнавально-оглядову екскурсію «Я візьму з собою в літо…», мета якої залучити учнів до читання книг, навчити їх користуватись бібліотекою, виховувати любов до книги і бережливого ставлення до неї.