Відділ житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою та комунальної власності та земельних відносин

Начальник відділу: Скорозвон Артем Олександрович

Завдання відділу:

- Забезпечення реалізації державної політики у сфері містобудування та архітектури на території Ямпільської селищної ради;

- Забезпечення політики у сфері житлово-комунального господарства, житлової політики, благоустрою населених пунктів, поводження з побутовими відходами, їх захоронення, а також у сфері будівництва, інженерного захисту територій;

- Забезпечення реалізації державної політики у сферах охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення та охорони природніх ресурсів (земля, поверхневі та підземні води, атмосферне повітря, ліси, тваринний і рослинний світ), поводження з відходами (крім поводження з радіоактивними відходами)

17 Серпня, 2021 р., 14:59
Шановні жителі нашого селища!
13 Серпня, 2021 р., 15:17
Стислий виклад змісту проекту: Вимоги щодо дотримання тиші в громадських місцях; перелік місць проведення культурно-масових заходів.
11 Серпня, 2021 р., 13:58
10.08.2021 першим заступником селищного голови Сергієм Кузьменко спільно з начальником відділу житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою, комунальної власності та земельних відносин Артемом Скорозвоном було проведено робочу зустріч з директором ПП «Броус» Андрієм Кочатком.
30 Липня, 2021 р., 14:32
  З понеділка 01.08.2021 послугу з вивезення побутових відходів надаватиме ПП «Броус». Графік вивезення сміття не змінюється!
16 Липня, 2021 р., 13:15
Життя та здоров’я людини тісно пов’язані з навколишнім середовищем, де одним із найважливіших компонентів є вода. В останні роки спостерігається зростання антропогенного забруднення ґрунтових вод нітратами, які без очищення споживає населення. З цим безпосередньо пов’язане захворювання – водно-нітратна метгемоглобінемія у дітей до 3-х років.
16 Липня, 2021 р., 13:11
Згідно з рішенням виконавчого комітету Ямпільської селищної ради № 116 від 12.07.2021 повторно оголошується проведення конкурсу на призначення управителя багатоквартирного будинку на території Ямпільської селищної ради.
14 Липня, 2021 р., 13:29
За інформацією УкрГідрометцентру, 14-16 липня у західних, північних, східних та центральних областях переважатиме надзвичайний рівень пожежної небезпеки.  У зв’язку з вищезазначеним, Ямпільська селищна рада закликає жителів громади та її гостей бути обережними та дотримуватись правил пожежної безпеки!