Відстеження результативності

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта – проекту рішення Ямпільської селищної ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік»

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта " Про встановлення ставокєдиного податку для фізичних осіб підприємців на території Ямпільської селищної ради"

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта "Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік"

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта - проекту рішення Ямпільської селищної ради " Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік"

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта –проекту рішення Ямпільської селищної ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку».

Звіт відстеження