Видалення дерев

10 жовтня 2018 р. Ямпільська селищна рада розпочала роботи по видаленню старих і аварійних дерев на території  населених пунктів. Дозволи на їх видалення ще отримали в кінці 2017 року. Для їх видалення необхідно залучення спецтехніки  із філії «Ямпільський РЕМ», тому   передбачили  кошти в бюджеті на липень 2018 року. Але , у зв’язку  з тим, що машина тривалий час перебувала у несправному стані. Не могли розпочати роботи. Коли з’явилася  нагода, роботи розпочалися.  Ямпільська селищна рада подала заявку на видалення   дерев за адресами: с. Імшана вул. Централь-   на, 40 (2 шт.), смт. Ямпіль вул. Бондарівка, 67 (3 шт.), вул. Ботанічна, 5 (1 шт.), вул. Ботанічна, 9 (1 шт.),  вул. Глухівський шлях, буд. 27 (2 шт.) і буд. 13 - 1 дерево.

За перші  видалені   дерева по вул. Глухівський шлях із бюджету планується сплатити кошти в сумі 8822 грн.94 коп