Житлові субсидії

09 Жовтня, 2023 р., 16:18
У зв’язку зі зміною надавача послуг з обслуговування житла, водопостачання та водовідведення по Ямпільській селищній територіальній громаді, всім отримувачам субсидії  на оплату житлово - комунальних послуг необхідно звернутися з початку опалювального періоду 2023 року з заявою про призначення субсидії.
23 Листопада, 2021 р., 09:31
З метою надання допомоги на оплату житлово-комунальних послуг найбільш незахищеним категоріям громадян змінено окремі положення порядку надання житлових субсидій. Так, набудуть право на отримання субсидії особи у наступних випадках:
25 Жовтня, 2021 р., 16:30
         Діючий порядок призначення житлових субсидій передбачає їх розрахунок  на соціальні нормативи. Ці нормативи визначено постановою Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2014 р. № 409 “Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування” (зі змінами).
26 Липня, 2021 р., 15:46
          Відповідно до прийнятих 14 травня 2021 року Кабінетом Міністрів України змін до Порядку призначення житлових субсидій та уточненнями в умовах призначення житлової субсидії від 19 травня поточного року змінено умови отримання субсидії з травня 2021 року. Відповідно змін станом на 01.07.2021 проведено:
08 Липня, 2021 р., 15:23
        За інформацією Міністерства соціальної політики України,  8 липня 2021 року перераховано кошти за бюджетною програмою “Виплата деяких допомог, компенсацій, грошового забезпечення та оплата комунальних послуг окремим категоріям населення” регіональним департаментам соціального захисту населення відповідно до поданих ними заявок.
14 Червня, 2021 р., 13:45
Урядом 19.05.2021 прийнято постанову Кабінету Міністрів України     №  505 «Деякі питання призначення житлових субсидій». Пунктом 2 постанови передбачено, що: розгляд питань щодо призначення житлової субсидії на наступний період домогосподарствам, які отримували житлову субсидію в опалювальному сезоні 2020—2021 років, проводиться без звернень громадян, крім домогосподарств, яким житлова субсидія:
12 Травня, 2021 р., 16:12
      Постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.2021 № 420 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України»   посилено вимоги під час призначення житлових субсидій у частині здійснення одноразових вартісних покупок, наявності банківських депозитів, здійснення операцій з купівлі іноземної валюти, банківських металів, тощо.