Відділ освіти, молоді та спорту

10 Травня, 2024 р., 10:58
З метою консолідації та формування історичної свідомості українського народу, збереження національної пам’яті та належного вшанування пам’ятних дат і ювілеїв у лютому – квітні 2024 року Національним еколого-натуралістичним центром МОН України проведено конкурс есе патріотично-громадянської тематики «Єднанням сильні!». Провідна ідея есе-роздуму: «Діти хочуть щастя!».
24 Квітня, 2024 р., 10:24
20-21.04.2024 року пройшли обласні особисті змагання з шахів серед учнів ДЮСШ, СДЮСШОР, шахових гуртків та інших закладів позашкільної освіти Сумської області.
15 Лютого, 2024 р., 16:50
З 20 грудня 2023 року по 25 січня 2024 року Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України провів традиційний щорічний Всеукраїнський конкурс «Новорічна композиція».
19 Січня, 2024 р., 09:15
     18.01.2024 року активна молодь нашої громади взяла участь у фасилітованій зустрічі в комунальному закладі «Ямпільський центр культури і дозвілля» за ініціативи Молодіжної ради при Сумській обласній державній адміністрації.
12 Січня, 2024 р., 15:27
     Міністерством молоді та спортом України у співпраці з Державною службою статистики України на платформі https://survey.stat.gov.ua/ створено анкету для проведення онлайн опитування населення, у тому числі внутрішньо переміщених осіб, ветеранів війни та членів їхніх сімей, для моніторингу основних показників рухової активності різних вікових груп та соціальних верств населення, стимулюючих і стримуючих факторів.