15 Лютого, 2024 р., 16:50
З 20 грудня 2023 року по 25 січня 2024 року Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України провів традиційний щорічний Всеукраїнський конкурс «Новорічна композиція».
19 Січня, 2024 р., 09:15
     18.01.2024 року активна молодь нашої громади взяла участь у фасилітованій зустрічі в комунальному закладі «Ямпільський центр культури і дозвілля» за ініціативи Молодіжної ради при Сумській обласній державній адміністрації.
12 Січня, 2024 р., 15:27
     Міністерством молоді та спортом України у співпраці з Державною службою статистики України на платформі https://survey.stat.gov.ua/ створено анкету для проведення онлайн опитування населення, у тому числі внутрішньо переміщених осіб, ветеранів війни та членів їхніх сімей, для моніторингу основних показників рухової активності різних вікових груп та соціальних верств населення, стимулюючих і стримуючих факторів.
10 Січня, 2024 р., 13:49
   За підтримку еколого-натуралістичної позашкільної освіти в умовах воєнного стану та активну просвітницьку роботу з охорони навколишнього природного середовища Похвальним листом Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України нагороджено комунальний заклад Ямільська станція юних натуралістів Ямпільської селищної ради (директор Мерцалов Сергій Іванович).
02 Січня, 2024 р., 14:21
     Завершився традиційний «Відкритий чемпіонат Ямпільської громади з шахів», котрий проходив з 16 по 30 грудня 2023 року.
01 Січня, 2024 р., 15:43
    Другий рік поспіль у Дитячій-юнацькій спортивній школі проводяться змагання «Веселі старти» між відділеннями: шахів, лижних гонок, футболу, волейболу та настільного тенісу.
29 Грудня, 2023 р., 10:14
  У 2023 році була проведена щорічна Всеукраїнська акція-змагання «День юного натураліста».