2019

16 квітня Ямпільською селищною радою було здійснене виїзне засідання в с. Імшана.

У ході зустрічі з 8 мешканцями села селищний голова Цибулько Наталія Миколаївна розповіла про хід виконання Програми соціально-економічного розвитку за І квартал 2019 року. Наголосила, що у І кварталі в селі Імшана введене в експлуатацію зовнішнє освітлення вул. Суворова, Гагаріна, Невського. З’явилося додатково 35 ліхтарів, які покращать перебування на вулицях мешканців у темну пору дня. Розповіла, що виконано і попереднє звернення громадян – завезли паливо одинокій громадянці села, доньці загиблого військового в роки Другої світової війни.

Мешканці звернулися до селищної ради з проханням надати допомогу  у придбанні фарб для фарбування огорожі сільського кладовища, здійснити підсипання щебнем доріг комунальної власності.

Усі заяви громадян взяті до виконання.

19 березня 2019 року за участю Ямпільського селищного голови

Н. Цибулько відбулося виїзне засідання в селищі Привокзальне. У роботі  взяли участь заступник селищного голови Ю. Кучернос, депутат селищної ради по виборчому округу №21 І. Фесенко та  21  мешканець.

Наталія Миколаївна ознайомила мешканців селища з бюджетом селищної ради на 2019 рік і розподілом коштів на заходи, які заплановані у рамках виконання Програми соціального та економічного розвитку Ямпільської територіальної громади.

Наголосила, що у 2019 році передбачені кошти на освітлення вулиці Залізнична і збільшення ліхтарів на вул. Дмитріївська. Мешканці селища звернулися з проханням вирізати дерева і відремонтувати огорожу на кладовищі, встановити водонапірну  колонку на вул. Залізнична та  допомогти транспортом у розчищенні місця під встановлення хреста.

Селищний голова взяла до розгляду всі звернення громадян.

У першій половині березня на прийом до селищного голови звернулися чотири мешканці ради з проханням надати допомогу на лікування (онкологічні захворювання). Згідно селищної цільової програми «Надання грошової допомоги  мешканцям  з онкологічними  захворюваннями у 2019 році» громадянам буде виплачена допомога по 2000 грн.

Протягом лютого місяця до Ямпільського селищного голови із заявами про надання грошової допомоги на лікування звернулися 10 мешканців селищ і сіл, які входять до складу ради.

Як раніше повідомлялося на веб-сайті, 06.02.2019 року на 37 сесії 7 скликання була затверджена селищна цільова програма «Надання грошової допомоги мешканцям з онкологічними захворюваннями на 2019 р.». Згідно цієї програми надається допомога в розмірі 2000 грн. Більшості заявникам уже виплачена допомога.

12 лютого 2019 року було здійснено виїзне засідання в с. Імшана. У роботі взяли участь Ямпільський селищний голова Наталія Цибулько, заступник селищного голови Юрій Кучернос, депутат Ямпільської селищної ради Валентин Деміч та   7 мешканців села.

Керівництву селищної ради від мешканців поступили питання щодо чищення колодязів, заміни кілець у них , встановлення надбудов на шахтові колодязі та надання допомоги паливом одинокій мешканці села.

Наталія Миколаївна ознайомила присутніх мешканців із програмою соціального та економічного розвитку Ямпільської громади на 2019 рік, якою передбачені роботи і по с. Імшана, а саме на: капітальний ремонт зовнішнього освітлення вулиць (173 000,00 грн.) , установку 4 надбудов на шахтові колодязі (24 800,00 грн.), ремонт і чищення шахтових колодязів та заміну кілець ( кошти в бюджеті теж передбачені).

Також пообіцяли вирішити питання забезпечення паливом одиноку пенсіонерку.

07 лютого 2019 року за участю Ямпільського селищного голови Наталії Цибулько, секретаря селищної ради Тетяни Ісаєнко, заступника селищного голови Юрія Кучерноса відбулося виїзне засідання в с. Прудище, в приміщенні  об’єкта дозвілевої роботи.

На зустріч з’явилися  4 мешканці.

У ході роботи були розглянуті питання щодо роботи працівників філії «Ямпільський РЕМ», які не прибрали зрізане гілля біля лісництва, а також присутні були стурбовані діяльністю Московка М.М. з виробництва деревного вугілля.

Наталія Миколаївна взяла питання на контроль і в свою чергу ознайомила мешканців з планом роботи селищної ради на 2019 рік.

06 лютого 2019 року із заявою про надання допомоги на лікування (онкологічне захворювання) звернулася мешканка селища Д. Згідно селищної цільової  програми «Надання щорічної грошової допомоги  мешканцям  з онкологічними захворюваннями на період 2019-2020 рр.», затвердженої 37 сесією 7 скликання 06.02.2019 р., із бюджету селищної ради щорічно виплачуватиметься допомога в розмірі 1000 грн. Для отримання допомоги необхідно подати до селищної ради документи:

• заяву на ім’я селищного голови;
  • копію сторінок паспорту;
  • копію ідентифікаційного коду;
  • номер картки банківського рахунку;
  • довідка з лікарні, яка засвідчує факт хвороби.

30 січня 2019 року на прийом до селищного голови прийшов із заявою про виплату одноразової грошової допомоги в розмірі 1000 грн. військовослужбовець Л., який вступив на військову службу за контрактом у 2019 році.

Допомога із селищного бюджету надається згідно селищної цільової програми «Підтримка  сімей учасників АТО та військовослужбовців

військової служби, які зараховані для проходження служби за контрактом у 2019 році», затвердженої 36 сесією 7 скликання Ямпільської селищної ради 21.12.2018 року.

2 січня 2019 року на прийом  до селищного голови  звернувся мешканець селища, учасник АТО , з проханням надати грошову допомогу.

Згідно селищної цільової програми «Підтримка сімей учасників АТО та військовослужбовців військової служби, які зараховані для проходження служби за контрактом у 2019 році»,  гр. Я.  в короткі терміни   буде виплачена одна тисяча гривень  одноразової матеріальної допомоги.