2023

"Про припинення дії договору про патронат над дитиною та вибуття дитини Бурди А.М. із сім'ї патронатного вихователя"

"Про скликання чергового засідання виконавчого комітету Ямпільської селищної ради"

"Про виділення шкільного автобуса та водія для перевезення військовозобов'язаних"

"Про створення тимчасових робочих місць"

"Про призначення матеріально-відповідальної особи за експлуатацію та збереження обладнання"

"Про створення тимчасових робочих місць"

"Про затвердження паспортів бюджетних програм на 2023 рік"

"Про проведення щорічної оцінки виконання посадовими  особами Ямпільської селищної ради покладених на них обов'язків"

"Про продовження терміну перебування дитини Шиліної Н.С. у сім'ї патронатного вихователя"

"Про затвердження паспорту бюджетної програми на 2023 рік"

"Про внесення змін до паспортів бюджетних програм на 2023 рік"

"Про організацію роботи та функціонування пунктів незламності на території Ямпільської селищної ради"

"Про розроблення проєкту Програми забезпечення заходів мобілізації та оборонної роботи на території громади на 2023 рік та проєкту селищної програми "Правопорядок" на 2023 рік"

"Про розроблення проєкту селищної цільової програми захисту населення і територій Ямпільської селищної ради від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру"

"Про внесення змін до розпорядження Ямпільського селищного голови від 27.01.2023 №09-ОД "Про створення тимчасових робочих місць"

"Про затвердження паспорту бюджетних програми на 2023 рік"

"Про затвердження фірмового бланку відділу "Центр надання адміністративних послуг Ямпільської селищної ради"

"Про створення тимчасових робочих місць"

"Про безоплатну передачу матеріальних цінностей"