Відділ культури та туризму

21 Листопада, 2022 р., 13:55
Сьогодні ми відзначаємо День гідності та Свободи.  Прагнення до незалежності, вміння вільно мислити та боротися за свою землю були й залишаються головними рисами менталітету українського народу. Як ніколи українці єдині у своєму прагненні жити у сильній, незалежній країні, країні, де за честь бути її громадянином. Наші захисники виборюють право майбутніх поколінь бути вільними людьми. Згадуючи події Революції Гідності, ми впевнені, що нам під силу витримати і це випробування, що ми обов’язково здобудемо Перемогу в цій війні, бо за нами правда та весь цивілізований світ.  Честь і слава тим, хто боронив свободу на Майдані та нині захищає її на полі бою.  Щиро бажаємо, щоб усі наші воїни скоріше повернулися додому, а в Україні запанували мир та добробут.
22 Серпня, 2022 р., 21:54
День Державного прапора України – це свято всіх поколінь українців. Це данина поваги символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях. Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня. Патріотизм, любов до Батьківщини, почуття національного єднання народжується в наших серцях, коли звучить Державний гімн і майорить Державний Прапор.