Відділ культури та туризму

25 Квітня, 2024 р., 13:28
Щиро вітаємо учениць класу сольного співу комунального закладу  Ямпільська мистецька школа Ямпільської селищної ради з перемогами у Міжнародних конкурсах мистецтв. Лях Валерія та Жук Євгенія – І місце у V Міжнародному багатожанровому конкурсі мистецтв «Моя мрія» м.Тернопіль (викладач Надія БЕСПАЛА), Томіну Єву – І місце у ХCVII Двотуровому міжнародному багатожанровому дистанційному фестивалі-конкурсі мистецтв " Наша ненька Україна" (викладач Світлана Жданова).
10 Квітня, 2024 р., 11:24
Нещодавно у м.Суми пройшов буткемп третьої хвилі програми UPSHIFT Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ)яка реалізується у понад 40 країнах. Активні учасниці молодіжного центру "Дім", що працює на базі комунального заклалу Ямпільський центр культури і дозвілля Ямпільської селищної ради взяли участь у даній програмі. У рамках цього проєкту дівчата 4 дні навчалися  BootCamp. В ньому також брали участь молоді люди з Ромнів, Лебедину, Конотопу, Рівного та самих Сум.
04 Квітня, 2024 р., 13:49
Нещодавно у м. Київ відбувся Міжнародний конкурс мистецтв "Таланти весни". Учениці комунального закладу Ямпільська мистецька школа Ямпільської селищної ради знову в переможцях. Бурнос Вероніка - отримала 2 премією, а Кузюра Тетяна 1 премією у номінації естрадний вокал у своїх вікових категоріях.
29 Березня, 2024 р., 10:14
Культура Ямпільщини тримає курс на безбар’єрнітсь та проводить інформаційну кампанію «Україна без барʼєрів», яка покликана популяризувати у суспільстві культуру безбар’єрності як філософію гідності та прийняття.
06 Березня, 2024 р., 14:19
У м.Харків відбувся ІV Міжнародний двотуровий фестиваль-конкурс мистецтв «Лютий Фест» організований Агенцією творчого та професійного розвитку «Yula» за підтримки організації Міжнародних конкурсів Fiestalonia Milenio (Italy, Spain, France, USA) у партнерстві з Tuaron Management.
26 Лютого, 2024 р., 09:29
25 лютого в день народження найвідомішої української письменниці Лесі Українки, напередодні Дня захисту прав жінок і миру, в День української жінки в укритті комунального закладу Ямпільський центр культури і дозвілля Ямпільської селищної ради відбулась презентація мистецького проекту «Територія творчості»  - перший захід, що приурочений святу українок, за участю творчих колективів та аматорів центру культури.