Відділ культури та туризму

06 Березня, 2024 р., 14:19
У м.Харків відбувся ІV Міжнародний двотуровий фестиваль-конкурс мистецтв «Лютий Фест» організований Агенцією творчого та професійного розвитку «Yula» за підтримки організації Міжнародних конкурсів Fiestalonia Milenio (Italy, Spain, France, USA) у партнерстві з Tuaron Management.
26 Лютого, 2024 р., 09:29
25 лютого в день народження найвідомішої української письменниці Лесі Українки, напередодні Дня захисту прав жінок і миру, в День української жінки в укритті комунального закладу Ямпільський центр культури і дозвілля Ямпільської селищної ради відбулась презентація мистецького проекту «Територія творчості»  - перший захід, що приурочений святу українок, за участю творчих колективів та аматорів центру культури.
22 Січня, 2024 р., 16:05
Цього року Україна вдруге відзначатиме День Соборності України в умовах повномасштабної війни. Для багатьох українців слово «соборність» сповнилось новими сенсами. Сьогодні Соборність – це і про нашу боротьбу, і про наше життя і, неодмінно, про Перемогу.
26 Грудня, 2023 р., 11:27
 Наприкінці року відбулася традиційна подорож Святого Миколая селами громади. Миколай разом з помічниками зустрілися з дітками у селах: Степне, Шатрище, Білиця, Імшана, Воздвиженське, Усок.
01 Листопада, 2023 р., 08:17
27-29 жовтня проходив перший навчальний модуль проєкту «Розвиток навичок фандрейзингу «Лідери відновлення» громадської організації «Агенція «Креативна Сумщина», що відбувся у місті Суми за фінансової підтримки Європейського Союзу та Німецького фонду Маршалла Сполучених Штатів Америки. Мета якого полягає у набутті навичок залучення коштів недержавного сектору серед представників різних груп впливу на локальному рівні, що дозволить об’єднати їх зусилля, спрямовані на відновлення територій.
29 Вересня, 2023 р., 18:36
Дорогі педагоги мистецької школи нашої громади! Від щирого серця вітаю Вас з Міжнародним днем музики та Днем працівників освіти! Ви присвятили своє життя музиці та мистецтву. Ви вчите відчувати красу мелодій та голосів, прививаєте любов до вічного і прекрасного — мистецтва, творчості, відкриваєте і розвиваєте таланти та здібності, фантазію і уяву своїх учнів. Ви заслуговуєте на повагу й захоплення. Тож залишайтеся на своєму місці, адже ви робите цей світ кращим і добрішим. Нехай вчительські будні дарують вам силу-силенну натхнення і задоволення, приємних миттєвостей спілкування з колегами й учнями. Окрема вдячність за прищеплені нотки патріотизму нашим дітям, які  активно  приймають участь у акціях «Єднаємось заради Перемоги», тим самим наближаючи нас до довгоочікуваної події. Бажаю Вам успіхів і благополуччя, миру, щастя й доброти душі, завжди мажорного ладу й безкінечного потоку творчих ідей, а також часу й можливості для того, щоб їх втілити.