Відділ житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою, комунальної власності та земельних відносин

18 Грудня, 2023 р., 13:51
   Оголошення про конкурс щодо визначення суб’єктів господарювання на здійснення операцій із збирання та вивезення побутових відходів з території смт Ямпіль Ямпільської територальної громади
22 Березня, 2023 р., 09:44
Нагадуємо про важливість дотримання правил безпечного поводження з вибухонебезпечними або невідомими предметами!!!
22 Березня, 2023 р., 09:43
Небезпечним чинником пожеж у весняно-літній період є спалювання сухої трави уздовж доріг, лісосмуг та на відкритих територіях, через які проходять високовольтні лінії електропередач, поблизу лісових масивів, газопроводів.
09 Березня, 2023 р., 16:33
До Дня землевпорядника підготовлено добірку сервісів у сфері земельних відносин
27 Листопада, 2022 р., 09:09
Згідно з рішенням виконавчого комітету Ямпільської селищної ради № 91 від 08.06.2021, у зв’язку із закінченням 12-ти місячного строку, оголошується проведення конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів в Ямпільській територіальній громаді.