ЩО РОБИТИ, ЯКЩО У БАГАТОВКАРТИРНОМУ БУДИНКУ ВІДСУТНІЙ УПРАВИТЕЛЬ?

Дата: 21.06.2023 16:14

У зв’язку з ліквідацією з 14.06.2023 ФОП «Сахошко В.В.», мешканцям будинків, що перебували у нього на обслуговуванні (Соборна 5, Соборна 6,Незалежна 49,  Ботанічна 7, Ботанічна 11, Спасо-Преображенська 33,  Заводська 8) слід організуватись та обрати форму управління, яка їм підходить.

Для цього необхідно провести збори співвласників багатоквартирного житлового будинку, визначитись із формою управління, обрати управителя та оформити збори відповідним протоколом.

Збори співвласників скликаються уповноваженою особою від будинку (якщо вона вже була обрана раніше), або ініціативною групою співвласників.

Рішення приймаються шляхом голосування, де слід набрати понад 75% голосів пропорційно до частки загальної площі квартир та нежитлових приміщень, розташованих у багатоквартирному будинку.

Вказаний протокол разом із заявою направляється до селищної ради, де його реєструють (про що співвласники будинку отримують повідомлення) та залишають на зберіганні, після чого копія надається до новообраного управителя, який також реєструє вказаний протокол і укладає із співвласниками договір на управління будинком.

Типова форма протоколу зборів співвласників багатоквартирного будинку та заява на зберігання протоколу додається.

На території громади, станом на 21.06.2023, у складі КП «Ямпільське» є особа, що пройшла навчання та має сертифікат на здійснення управління багатоквартирними житловими будинками.

Для отримання додаткової інформації, та надання допомоги у оформленні документів пропонуємо звернутись до:

відділу житлово-комунального господарства, архітектури, благоустрою, комунальної власності та земельних відносин Ямпільської селищної ради: бульвар Ювілейний 1, кабінет № 16

контактна особа – Особливець Людмила Ананіївна +380971933862;

або КП «Ямпільське» бульвар Ювілейний 1, кабінет № 15,17

контактна особа Небеський Ігор Михайлович +380682480296.