Ямпільська громада
Сумська область, Шосткинський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Оголошення селищної ради

 

Офіс з просування експорту оголошує відбір заяв на участь у програмі професійних стажувань, яка має на меті надати перші професійні навички та знання студентам 5-6 курсів навчання. Програма стажування в Офісі – це шанс долучитися до команди висококваліфікованих професіоналів, що допомагають українським експортноорієнтованим компаніям підкорювати міжнародні ринки. 

 

Для чого це потрібно?

Ми розуміємо важливість отримання випускниками вузів можливості відточити набуті університетські знання на реальних прикладах та перетворити їх у напрацьовані навички.

 

Що ми пропонуємо?

  • 3 місяці стажування: отримання компетенцій від менторів програми, залучення до проєктних завдань Офісу, відвідання лекцій запрошених гостей за різноманітними напрямками діяльності Офісу;
  • 12 провідних спеціалістів Офісу стануть менторами для учасників програми та радо поділяться з ними своїм професійним досвідом;
  • 9 напрямків стажування, що дозволять студентам різних спеціальностей підібрати оптимальний вектор отримання навичок та знань;
  • рекомендаційний лист від ментора напрямку, що стане перевагою при майбутньому працевлаштуванні.

 

Приєднуйся до стажування, та отримуй професійні знання та навички для старту майбутньої кар’єри!

Більше про програму професійних стажувань читай тут: http://internship.epo.org.ua/

 

Як шукали роботу для безробітного

служба зайнятості Сумщини та приватні агентства?

 

Відповідно до Закону України «Про зайнятість населення», суб’єкти господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні, інформують службу зайнятості про працевлаштованих ними осіб шляхом подання звітності. Торік звітність до Сумської обласної служби зайнятості надали 58 приватних агентств, з них 15 фактично здійснювали діяльність.

За словами директора Сумського обласного центру зайнятості Володимира Підлісного, минулого року приватні агентства працевлаштували 1933 чоловік. Серед працевлаштованих в Україні жінки становили 25%, чоловіки – 75%. 33% - у віці до 35 років, 30% - 35-45 років, 37% - понад 45. 15% мали вищу освіту, 64% - професійно-технічну, 21% - повну загальну.

Найбільш поширені професії, за якими громадяни отримали роботу, - вантажники, підсобні робітники, продавці продтоварів, доглядачі, водії, бухгалтери, прибиральники службових приміщень. З них 7% отримували мінімальну зарплату, 91% – від 5 до 15, 2% - від 15 до 25 тис. грн.

Із загального числа 98% працевлаштовані у Сумах та 2% у Сумському районі. Із направлених на роботу в Україні до інших роботодавців 99% - становили мешканці міст, 1% - жителі сільської місцевості.

69% направлених на роботу до іншого роботодавця здійснювали свою діяльність у термін до 6 місяців, 25% - від 6 місяців до року та 6% - понад рік.

87% отримували зарплату у мінімальному розмірі, 13% - від 5 до 15 тис. грн. 98% направлених на роботу до інших роботодавців - у м. Суми.

Цікава статистика щодо працевлаштування громадян України за кордоном. Переважна більшість громадян (91%) працевлаштована Сумським міським центром зайнятості. Найбільший потік - до Польщі (768 осіб). Із працюючих за кордоном 59% чоловіки. Мешканці міст - 95%. 45% – особи до 35 років; 37% - від 36 до 45; 18% - понад 45. 19% мали вищу освіту, 44% - професійно-технічну; 37% - загальну. 93% трудових мігрантів укладали контракти до 6 місяців, 7% – від 6 місяців до року. У країні призначення трудові мігранти були зайняті: 49% - у сфері транспорту, 15% - у переробній промисловості; 14% - у наданні послуг, 9% - у водопостачанні. 99% були зайняті на некваліфікованих роботах, і лише 1% - кваліфіковані робітники.

Порівняльний аналіз показників працевлаштування громадян за сприяння обласної служби зайнятості з даними приватних агентств за 2020 рік засвідчив наступне. Кількість працевлаштованих обласною службою зайнятості (17,9 тис. осіб) в 9 разів перевищила кількість працевлаштованих приватними агентствами. Серед працевлаштованих за сприяння служби зайнятості 57% становили чоловіки. Водночас, серед працевлаштованих приватними агентствами в Україні переважали чоловіки (75%), за кордоном офіційно працювали також переважно чоловіки (59%). Майже дві третини працевлаштованих за сприяння обласної служби зайнятості становлять мешканці міст, 99% мешканців міст працевлаштовані приватними агентствами. Приватні агентства в Україні і за кордоном працевлаштовують різні вікові групи (зокрема, на вакансії в Україні 33% працевлаштованих у віці до 35 років). Серед безробітних, працевлаштованих за сприяння обласної служби зайнятості, 33% становлять особи у віці до 35 років.

Структура працевлаштованих безробітних за сприяння обласної служби зайнятості: 38% мали вищу освіту, 55% - професійно-технічну, 7% - загальну середню. Приватними агентствами (в Україні і за кордоном) 15-19% працевлаштованих мали вищу освіту, 44-64% - професійно-технічну, від 21 до 37% загальну середню. Майже 28% працевлаштованих обласною службою зайнятості отримали роботу у сільському господарстві, 14% - у торгівлі, 12% - у переробній промисловості. У той же час 49% працевлаштованих приватними агентствами за кордоном працювали у сфері транспорту.

- Отже, - говорить В. Підлісний, - обласна служба зайнятості є лідером серед посередників на ринку праці. Приватні агентства, які здійснюють діяльність в Україні, сумарно працевлаштовують на порядок менше громадян, ніж обласна служба зайнятості. Структура працевлаштованих приватними агентствами зайнятості та за сприяння Сумської обласної служби зайнятості у більшості співпадає. Тож висновки окремих експертів та представників ЗМІ, що вакансії, які пропонують приватні агентства зайнятості, є більш привабливі ніж ті, що пропонує служба зайнятості, не витримує критики.

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу на посаду консультанта

комунальної установи Ямпільський центр професійного розвитку педагогічних працівників Ямпільської селищної ради

 

         На виконання наказу відділу освіти, молоді та спорту Ямпільської селищної ради від 04.03.2021 № 52-ОД «Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади консультанта комунальної установи Ямпільський центр професійного розвитку педагогічних працівників Ямпільської селищної ради» оголошується конкурс на посаду консультанта комунальної установи Ямпільський центр професійного розвитку педагогічних працівників Ямпільської селищної ради

 

Найменування і місцезнаходження установи

Комунальна установа Ямпільський центр професійного розвитку педагогічних працівників Ямпільської селищної ради

41200, Сумська область, смт Ямпіль, бульвар Ювілейний, 1

Найменування посади та умови оплати праці

Консультант комунальної установи Ямпільський центр професійного розвитку педагогічних працівників Ямпільської селищної ради

 

           Оплата праці здійснюється відповідно до чинного законодавства України, виходячи з установленого консультанту відповідного тарифного розряду, але не менше, ніж це встановлено Єдиною тарифною сіткою відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від  30 серпня 2002 року № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», а також наказом Міністерства освіти і науки України від 26 вересня 2005 року № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ».

        

Вимоги до кандидата на посаду консультанта комунальної установи Ямпільський центр професійного розвитку педагогічних працівників

Взяти участь у конкурсі може особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста), стаж педагогічної та/або науково/педагогічної роботи не менше п’яти років, досвід упровадження інновацій, педагогічних новацій і технологій у системі освіти.

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсі

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, особисто (або уповноважена згідно з довіреністю особа) подають до конкурсної комісії такі документи:

- копію паспорта громадянина України;

- письмову заяву про участь у конкурсі;

- резюме в довільній формі;

- копію трудової книжки;

- копію (копії) документа (документів) про освіту, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

Кінцевий строк і місце  подання документів для участі в конкурсі

Кінцевий строк подання документів: 18 березня 2021 року

Документи подаються до комунальної установи Ямпільський центр професійного розвитку педагогічних працівників Ямпільської селищної ради за адресою: 41200 смт Ямпіль, бульвар Ювілейний, 1

 

Етапи конкурсу

І етап: з 05 березня 2021 року  до 18 березня 2021 року

  • приймання документів від осіб, які бажають взяти участь у конкурсі;

ІІ етап: з 19 березня 2021 року до 28 березня 2021 року 

  • попередній розгляд поданих документів на відповідність установленим вимогам

ІІІ етап: з 05 квітня 2021 року до 09 квітня 2021 року проведення конкурсного відбору:

              кваліфікаційний іспит;

              співбесіда;

              визначення переможця конкурсу.

Уповноважена особа надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі в конкурсі

Додаткова інформація з питань проведення конкурсу надається директором комунальної установи Ямпільський центр професійного розвитку педагогічних працівників Ямпільської селищної ради

Власова Наталія Леонідівна, моб. тел. 0953165402

Звертатись за адресою: смт Ямпіль, бульвар Ювілейний, 1

e-mail: metod_yampil@ukr.net

 

                                                                                                                                                     05 березня 2021 року

 

 

Ямпільська селищна рада

 

оголошує конкурс

 

на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування начальника служби у справах дітей.

 

Вимоги до претендентів:

- громадянство України;

- вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціалістастаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності не менше 2 років;

- вільне володіння державною мовою;

- володіння основними навиками роботи на комп'ютері з відповідними програмними засобами;

- знання діловодства.

Для участі у конкурсі необхідно подати такі документи:

- заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;

- заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4 х 6;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, про присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою та у спосіб, що встановлені Законом України «Про запобігання корупції»;

- копію документа, який посвідчує особу;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

- довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

 Від громадян, які досягли граничного віку перебування на службі в органах місцевого самоврядування (65 років), заяви для участі у конкурсі не приймаються.

Документи приймаються упродовж 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу. За інформацією щодо подання документів та проведення конкурсу звертатись до Ямпільської селищної ради за адресою: смт Ямпіль, бул. Ювілейний, 1 (третій поверх), довідкова інформація за телефоном 2-10-13.

 

 

                                                                                                                                    02 березня 2021 року

 

Ямпільська селищна рада

 

оголошує конкурс

 

на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування начальника юридичного відділу.

 

Вимоги до претендентів:

- громадянство України;

- вища юридична освіта не нижче ступеня магістра, спеціалістастаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності не менше 2 років;

- вільне володіння державною мовою;

- володіння основними навиками роботи на комп'ютері з відповідними програмними засобами;

- знання діловодства.

Для участі у конкурсі необхідно подати такі документи:

- заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;

- заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4 х 6;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, про присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою та у спосіб, що встановлені Законом України «Про запобігання корупції»;

- копію документа, який посвідчує особу;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

- довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

 Від громадян, які досягли граничного віку перебування на службі в органах місцевого самоврядування (65 років), заяви для участі у конкурсі не приймаються.

Документи приймаються упродовж 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу. За інформацією щодо подання документів та проведення конкурсу звертатись до Ямпільської селищної ради за адресою: смт Ямпіль, бул. Ювілейний, 1 (третій поверх), довідкова інформація за телефоном 2-10-13.

                                                                                                                      01 березня 2021 року

 

18 лютого 2021

 

15 лютого 2021

15 лютого 2021

09 лютого 2021                         

 

                                                                                                                                           04 січня 2021 року

Про впровадження та використання Програмного комплексу "Соціальна громада"

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь