2018


11.10.2018 року селищний голова Наталія Цибулько разом із заступником селищного голови Юрієм Кучерносом організували зустріч з мешканцями щодо чищення шахтового колодязя. Ще влітку, після зливи, колодязь затопило ґрунтовими водами і Ямпільська селищна рада провела дезінфекцію колодязя з послідуючим відкачуванням води. Але якість води не покращилася, колір не посвітлішав. Мешканці написали колективну заяву. Зустріч провели, щоб спільно, порадившись, вирішити питання якості води і чищення колодязя.

         Дійшли думки, знайти місцевих людей, які б здійснили чищення колодязя, адже бригади з м. Охтирка і  м. Ромни беруться чистити лише 5-7 колодязів, а коштів, орієнтовно 15 000 грн, на даний час у бюджеті не має, а із-за одного колодязя приїхати не беруться.

         Якщо в цьому році не вирішиться проблема, то у бюджеті 2019 року будуть передбачені кошти на чищення 10 колодязів, адже якість води – одна із основних турбот про здоров’я людей.


29 травня на прийом до голови звернувся учасник АТО гр. С. із заявою про надання матеріальної допомоги. Заяву зареєстрували і в ближчі дні громадянин отримає 1000 грн на картковий рахунок.


10 травня 2018 року до селищного голови з проханням забезпечити паливом звернулася одинока літня мешканка смт Ямпіль гр. Г.

         15 травня 2018 року заявниці була завезена машина обрізків, які безоплатно надав ПП Єрема Ігор Миколайович, а погрузили їх працівники Ямпільської селищної ради.


Наприкінці квітня до селищної ради звернулися 2 учасники антитерористичної операції із заявами про надання одноразової грошової  матеріальної допомоги. Згідно селищної цільової програми «Надання допомоги сім’ям військовослужбовців, учасникам АТО у 2018 р.» їм перераховано по 1000 грн. на розрахункові картки.


27 квітня 2018 року комісія, створена розпорядженням селищного голови № 43 від 24.04.2018 р. «Про створення комісії з перевірки фактів, викладених у заяві гр. Черторижської О.О.», здійснила перевірку фактів викладених у заяві гр. Черторижської О.О., яка проживає на 5 поверсі. У ході обстеження квартири виявили факт замокання стелі і стін від негоди. Згідно селищної цільової програми «Надання матеріальної допомоги мешканцям постраждалим внаслідок стихійного лиха на період 2016-2020 рр.», з метою відшкодування мешканці селища збитків, завданих від негоди, комісія вирішила надати грошову матеріальну допомогу в розмірі 2000 грн. на придбання матеріалів для ремонту квартири.


25 квітня в с-щі Привокзальне відбулося виїзне засідання з мешканцями селища. На зустріч з’явилися 12 мешканців селища і депутат селищної ради Фесенко І. В. У ході засідання мешканцями були підняті питання щодо:

  •  організації виїзного прийому лікарем;
  • забезпечення лікарськими засобами мешканців, так як не всі можуть доїхати до смт Ямпіль;
  • водопостачання в селищі Привокзальне, так як не скрізь напір води буває;
  • вивезення гілля з лісосмуги по дорозі від смт Ямпіль до с-ща Привокзальне.

Селищний голова пообіцяла поговорити з головним лікарем, щодо організації виїзних прийомів лікарів та розібратися з питанням щодо належного водопостачання. У цей же день селищний голова звернулася до представника ДТГО «Південно-Західна залізниця» щодо вивезення гілля з лісосмуги, так як то їхня організація здійснювала вирубку.


29 березня 2018 року на прийом до селищного голови звернувся мешканець смт Ямпіль Кравченко В.О., якому в 2016 році селищна рада виділила кімнату в буд. 6 по вул. Заводська, як дитині-сироті. Юнак поскаржився, що над його квартирою протікає дах, відбувається замокання стелі і стіни. Селищний голова Наталія Миколаївна повідомила, що у 2018 році, влітку, розпочнеться капітальний ремонт даху зазначеного будинку: кошти, в сумі 750 000 грн., передбачені.


 

        27 березня 2018 року на прийом до селищного голови   прийшла мешканка селища гр. Р. ( попередньо,19.03.2018 р. вона надала і  письмове звернення).

    У своїх зверненнях заявниця просила терміново знести самочинно збудовану сусідкою господарську споруду, так як вона (споруда), на її думку, не дає спокійно жити, вести домашнє господарство і виконати ремонт своєї господарської споруди.

          Комісія, створена розпорядженням селищного голови, здійснила перевірку фактів, викладених у зверненні: факти самочинного будівництва споруди, в 2003 році, підтвердилися. Ще у ході розгляду комісія встановила, що суміжні господарські споруди знаходяться у безпосередній близькості одна до одної, що є грубим порушенням правил пожежної безпеки, якими передбачається відстань між спорудами не менше 6 метрів. Земельні ділянки, якими користуються громадяни, відповідають  тим розмірам, які внесені в документацію.

            За результатами розгляду одній громадянці рекомендовано оформити право власності на житловий будинок і господарські споруди, а другій- вирішувати питання щодо знесення сусідської господарської споруди в судовому порядку, якщо не буде іншої домовленості.


20 березня 2018 року Ямпільською селищною радою проведене виїзне засідання з мешканцями в с. Імшана .

            На зустріч з’явилися 10 чоловік. Мешканців села цікавило питання, чи будуть здійснюватися роботи з освітлення вулиць Невського, Суворова, Гагаріна. Селищний голова Цибулько Наталія Миколаївна заявила, що в 2018 році планується освітлення вулиць  с. Імшана;  на завершальній стадії знаходиться виготовлення проекту.

            Також депутат Демич В.М. попрохав установити три надбудови на шахтові колодязі. На даний час кошти відсутні у бюджеті, але по підсумкам піврічного виконання бюджету буде розглянуте питання.

            Попросили мешканці пофарбувати фасад приміщення сільського клубу. Селищний голова відповіла, що за наявності додаткових надходжень, питання буде вирішено.


20 лютого Ямпільська селищна рада здійснила виїзне засідання в село Прудище. На зустріч з’явилися 6 мешканців села. У своїх виступах люди просили у весняний період допомогти технікою під час прибирання кладовищ-  вивезти сміття, надати роз’яснення щодо оформлення земельної ділянки від умерлої спадщини, підсипати дороги і видалити дерева на кладовищі.

         Усі підняті питання детально розглянуті: на які зразу ж надані відповіді, а по земельних ділянках питання потребують вивчення і уточнення в індивідуальному порядку.


 

12 лютого до селищної ради звернувся по допомогу на поховання своєї сестри гр. М.,   мешканки смт Ямпіль, яка була непрацююча і не перебувала на обліку в районному центрі зайнятості, її брат. Селищна рада виділила кошти на поховання.


23 січня 2018 року Ямпільська селищна рада здійснила виїзне засідання в селищі Привокзальне. У зустрічі взяли участь селищний голова Цибулько Н.М., секретар селищної ради Ісаєнко Т.М., депутат по виборчому округу Фесенко І.В. та 9 мешканців селища. Найбільше хвилювало громадян питання функціонування ДНЗ «Золотий ключик». У зв’язку з малочисельною наповненістю садочку, він може бути закритий. Наразі в ньому виховується            6 маленьких громадян, але на новий навчальний рік залишається 2 дитини. У 2018 році на роботу садочку із бюджету передбачено кошти в сумі 427 856 грн. Звичайно, для 2-х дітей утримувати заклад недоцільно. Сподіваємось, що ситуація зміниться. Також хвилювало питання відсутності освітлення на лівій стороні селища, за залізничною колією. Теж не змогли порадувати мешканців, так як у цьому році планує селищна рада освітити вулиці Садова, Вербова,           Красний Кут в смт. Ямпіль, Гагаріна, Суворова, Невського в с. Імшана та виготовити проекти на освітлення вул. Лісна, Зелена, Спасо-Преображенська (від школи №2), М. Коцюбинського (праворуч від дороги). Люди розуміють ситуацію і вдячні за те, що газифікували селище, освітлена права сторона, огороджені 2 кладовища, установлена зупинка з урною. Хочуть мешканці, щоб селищна рада посприяла у видаленні дерев  на кладовищі. Над цим питанням уже працюємо: ведуться перемовини з фізичними особами-підприємцями, які мають право виконувати таку роботу. Як тільки бюджет поповниться коштами, приступимо до видалення дерев, адже  це треба зробити до розпускання листя на них.

12 січня 2018 року з колективним зверненням  до селищної ради звернулися мешканці будинку 49 вул. Незалежна. У листі вони просять установити 2 ліхтарі на стовпах біля не введеного в експлуатацію будинку, так як у вечірній час темрява лякає перехожих.

         Так як бюджет на 2018 рік уже був спланований у грудні 2017 року, вирішити питання, на даний час, не можливо. При внесенні змін до бюджету селищної ради у липні 2018 року, буде повторно розглянуте питання і за наявності коштів вирішене позитивно, про що мешканців селищна рада і повідомила.


10 січня із заявою про надання допомоги на поховання брата, який не працював і не перебував на обліку в районному центрі зайнятості, звернувся мешканець Ямпільської громади  гр.Л. Через чотири дні допомога в розмірі 300 грн. була виплачена, згідно селищної цільової програми «Соціальний захист і соціальне забезпечення населення»


04 січня 2018 року до Ямпільської селищної ради надійшло колективне звернення мешканців будинку 6 по вул. Соборна, в якому вони просять здійснити капітальний ремонт покрівлі зазначеного будинку.

 У 2018 році Ямпільською селищною радою,  згідно графіка проведення капітального ремонту житлових багатоповерхівок, запланований капітальний ремонт  двох дахів: шатрового даху будинку №6 по вул. Заводська

(750 000 грн.) і м’якої покрівлі   3-х під’їздів будинку №6 по вул. Ботанічна (194 154 грн.). Більше коштів не передбачено у бюджеті на капітальний ремонт дахів. Сподіваємося, що, за сприяння народного депутата України

А. Л. Деркача,  надійдуть кошти із бюджету соціально-економічного розвитку, тоді виконаємо ще  ремонт  покрівлі будинку №25 по вул. Спасо-Преображенська: проектно-кошторисна документація уже виготовлена, вартість складає  171 548 грн.


02 січня 2018 року на прийом до селищного голови прийшов учасник антитерористичної операції  гр.В. із заявою про надання одноразової матеріальної допомоги. Заява прийнята до розгляду і в ближчі дні бієць отримав грошову допомогу в розмірі 1000 грн.


Логін: *

Пароль: *