29 Грудня, 2023 р., 10:14
  У 2023 році була проведена щорічна Всеукраїнська акція-змагання «День юного натураліста».
26 Грудня, 2023 р., 13:17
  Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді провів Всеукраїнську акцію віртуального музею зоології «Моя улюблена тварина».
26 Грудня, 2023 р., 13:07
 19 грудня на шаховій платформі відбувся інтернет-турнір Saint Nicholas. Участь взяло 72 учасника від 8 до 16 років.
01 Листопада, 2023 р., 08:28
З метою підвищення ефективності навчально-дослідної роботи на учнівських навчально-дослідних земельних ділянках, впровадження трудового виховання та підготовки учнів до активної, трудової самореалізації в закладах освіти України, набуття підприємницької компетентності Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді було проведено Всеукраїнський зліт учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань у 2023 році.
31 Жовтня, 2023 р., 16:27
28.10.2023 відбувся відкритий шаховий турнір міста Кролевця серед юніорів.
13 Жовтня, 2023 р., 08:20
З метою формування у дітей та молоді дбайливого ставлення до природи, підготовки їх до професійного самовизначення Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді було проведено Всеукраїнський конкурс з флористики та фітодизайну «Барви нації».
29 Вересня, 2023 р., 08:52