ДО УВАГИ ОТРИМУВАЧІВ СУБСИДІЇ!

Дата: 09.10.2023 16:18

Фото без описуУ зв’язку зі зміною надавача послуг з обслуговування житла, водопостачання та водовідведення по Ямпільській селищній територіальній громаді, всім отримувачам субсидії  на оплату житлово - комунальних послуг необхідно звернутися з початку опалювального періоду 2023 року з заявою про призначення субсидії.

У разі подання заяви протягом двох місяців (жовтня, листопада) з початку опалювального сезону житлова субсидія призначається з початку такого сезону, але не раніше дня виникнення права на її отримання.

Для звернень за призначенням субсидій на оплату житлово-комунальних послуг є декілька способів :

• до відділу соціального захисту населення Ямпільської селищної ради за адресою смт.Ямпіль бул.Ювілейний, буд.1 та безпосередньо у старостинських округах: с. Імшана, с. Воздвиженське, с. Усок,  с.Шатрище, с. Степне ;
  • до відділу обслуговування громадян №5 (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області за адресою смт.Ямпіль бул.Ювілейний, буд.3 (3 поверх, каб.№ 1);
  • через вебпортал електронних послуг ПФУ, через мобільний додаток Фонду або через портал «Дія» чи електронною поштою Міністерства соціальної політики України;
  • поштою, надіславши документи до органів ПФУ.

Водночас звертаємо увагу отримувачів субсидії , які не повідомляли про зміну надавача послуг по газопостачанню з АТ «СУМИГАЗ» на  ГК«НАФТОГАЗ». Таким громадянам необхідно звернутися за телефоном гарячої лінії відділу обслуговування громадян №5 (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області 0671639324 для перевірки актуальної інформації і при  необхідності подати заяву. При зверненні за телефоном обов’язково мати при собі ідентифікаційний номер заявника.