Перше засідання тендерного комітету

05 жовтня  2018 року у приміщенні селищної ради відбулося  перше засідання тендерного комітету Ямпільської селищної ради по затвердженню тендерної документації на закупівлю трактора МТЗ 892.2

Голова тендерного комітету Н. Цибулько повідомила , що тендерна документація  розробляється , затверджується та оприлюднюється замовником на офіційному веб-порталі для загального доступу.

На засіданні члени комітету ознайомилися з усіма вимогами до учасників  конкурсу,  до  товару- трактору, термінами подання пропозицій і укладання договору.

Члени тендерного комітету одноголосно затвердили  тендерну документацію на закупівлю трактора виробництва Республіки Білорусь  за процедурою – відкриті торги.