Завершений капітальний ремонт

14 вересня 2018 року підрядна організація «Ямпіль-Буд» завершила роботи з капітального ремонту покрівлі житлового будинку 6 по

вул. Заводська. Як раніше зазначали, це найбільша по площі покрівля багатоповерхового житлового будинку в селищі.

За півтора місяці працівники підрядної організації повністю поміняли дерев»яні конструкції (балки, стропила, опалубку), установили гідробар,єр, обшили димовентканали профлистом і поклали металочерепицю.

Мешканці будинку зібрали кошти на придбання гідроплівки в сумі 6000 грн., а ТОВ «Водолій-БС» придбало профлистів 21 шт. на обшивку димовентканалів .

Нагадуємо, що в цьому році мешканці будинків 6 по вул. Ботанічна і Заводська отримали нову покрівлю. На капітальний ремонт цих 2-х покрівель із бюджету селищної ради сплачені кошти в сумі 960 000 грн.