Роботи з благоустрою

24 травня 2018 року працівники Ямпільської селищної ради підсадили квіти у вазони біля площі, перед пішохідною зоною, адже попередньо висаджені бегонії були «розріджені» мешканцями нашого селища, мабуть, для власних потреб.

У цей же день працівники установили загородні знаки – забетонували труби між будинком 1 по вул. Соборна і торгівельними точками по вул. Спасо-Преображенській. Такі заходи були вимушені, тому що нерадиві водії, мешканці нашого селища, дозволяють собі комфортний проїзд по тротуару, на якому в 2017 році покладена плитка. Коли установлювалися труби для перешкоди руху автомобілям, гр. К, який , до речі, часто «катався» по тротуару, накричав на працівників,  погрожуючи витягти із землі  труби.

Ось така логіка у деяких наших земляків, які прагнуть заподіяти лише шкоду, а для селища не зробити нічого.