22 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

12 ВЕРЕСНЯ 2017 РОКУ ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ 22 СЕСІЇ 7 скликання.  У РОБОТІ СЕСІЇ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ 16 ДЕПУТАТІВ, селищної ради. Головний бухгалтер селищної ради Рубан Н.М.. спеціаліст І категорії Чайка Л.С. та начальник Управління соціального захисту населення Терентьєва О.О. На порядку денному розглядалися питання щодо внесення змін до бюджету селищної ради  у зв’язку з недостатнім фінансуванням коштів на об’єкт «Утеплення фасаду приміщення ДНЗ ясла-садок «Малятко» з заміною віконних блоків».  Згідно рекомендації Антимонопольного комітету, депутати розглянули законність прийнятого виконавчим комітетом селищної ради рішення про заборону торгівлі алкогольними та слабоалкогольними напоями  з  22 години до 10  години ранку. Затвердили селищну цільову програму «Утеплення фасаду приміщення ДНЗ ясла-садок «Малятко» з заміною віконних блоків та капітальний ремонт приміщень у 2017 році», на яку передбачено 350 тисяч гривень із державного бюджету і 295 тисяч гривень із селищного бюджету, прийняли в комунальну власність майданчик для розміщення вагового комплексу. Головний бухгалтер селищної ради  Рубан Н.М. підготувала звіт про виконання селищного бюджету за І півріччя 2017 року.

Особливу увагу було приділено  обговоренню питання  про надання дозволу Управлінню соціального захисту населення використати кошти , які селищна рада виділила у 2017 році на оплату послуг зв’язку пільгової категорії населення,   на погашення заборгованості   за аналогічні послуги,  несплачені державою у 2016 році.   Депутатський корпус категорично відхилив пропозицію відшкодувати кошти за 2016 рік , так як на той час на органи місцевого самоврядування не були покладені ці виплати. Ці зобов’язання виникли з 2017 року і селищна рада їх виконує .

І,  як завжди, на завершення розглянули ряд питань по регулюванню земельних відносин на території Ямпільської селищної ради.